Rüyada Zürafa Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zürafa görmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Zürafa gören kişi maddi sorunlar yaşayabilir. Umulmadık ödemeler çıkabilir ve borçlar ortaya çıkabilir.

Gereksiz masraflar yapacağı anlamına gelir. Kişi bir mülkünü satabilir ya da maddi kayıp yaşayabilir. Sizleri oldukça özleyen sevdikleriniz olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin çevrenizde yer alan insanları bu ara biraz ihmal etmenizden dolayı oldukça çok üzülüp sizlere kırıldıklarını işaret etmek ile birlikte artık çevrenizde yer alan insanlara biraz zaman ayırma vaktinin de geldiğini göstermektedir.

Eğer her olaya mantık ile yaklaşır iseniz her an kazanmak sizlerin elleri arasında olacak ve başarısızlık duygusunu hiçbir zaman da tatmayacaksınız.

Rüyada Zürafaya Bakmak

Güvenilmeyen kadın anlamına gelir. Ummadığınız bir kişiden ihanet görebilirsiniz. Hayal kırıklığı olarak yorumlanır. İstenilen bir olayın gerçekleşmemesi ve hayal kırıklığı yaşatması söz konusudur. Ayrıca istediğimiz olayların gerçekleşmemesine sabırlı olacağımız anlamına gelir. Eğer kişi sabrederse bu beladan ve kötü olaylardan kurtulacaktır.

Rüyada Zürafaya Dokunmak

Uzak yolculuk anlamına gelir. Kişi çok uzun bir seyahate çıkar. Uzak yerleri ziyaret eder. Aynı zamanda kişi büyük bir kademe atlar, mevki değişimi yapar. İş yerinde farklı bir iş dalına geçebilir yada bulunduğunuz mevkiden daha farklı bir mevki de işe devam edebilir. Kişi ve onunla konuşan kişi tüm sorunlarını, meselelerini çözer, sıkıntılardan kurtulur.

Ayrıca kişi, oldukça zarif ve güzel bir hanımla tanışacak ve daha sonra bu hanımla güzel bir ilişkileri olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer kadın ise, mutlu bir yuva kuracak ve hayalindeki geleceği güvendiği insanla birlikte kuracak demektir.

Rüyada zürafa görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status