Rüyada Zincir Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zincir görmek, art arda gelecek sıkıntı anlamına gelir. Peş peşe gelecek üzüntü, keder olarak yorumlanır.

Rüya sahibi birçok olayın içinde kendini bulacaktır. Uzun zamanlı üzüntü anlamındadır. Yapılacak bir hata yavaş yavaş diğer hataları getirecektir. Alacağınız ilk kararın çok önemli olduğuna işaret eder. Atacağınız adımların dikkatli olması gerekir. Gerçek hayatta itibar göreceğinize ve insanların sizi takdir edeceğine işarettir.

Kişi için mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Övülüp yüceltilmeyi hak edecek kadar güzel işler yapacak demektir. Kazandıkları şan ve şöhret taktir edilmesine sebep olacaktır. Çevresinden güzel sözler işiten bu kişilerin özgüvenleri büyür ve kendilerine olan saygıları artar.

Rüyada Zincir Sıkmak

Günaha girmek ve isyan etmek olarak yorumlanır. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan isyan edeceğiniz olarak yorumlanır. Sıkıntılı dönemlerde sabrettiğiniz anlamına gelir. Canınızı sıkan olaylara sabır gösterebilirsiniz. Günah işlemeye meyilli olmak olarak yorumlanır. Sıkıntılı zamanlarınızda yanlış bir karar verebilirsiniz ve günah işleyebilirsiniz.

Rüyada Zincir Koptuğunu Görmek

Kafir olmak anlamına gelir. Yapacağınız hatalar büyük olabilir ya da bu dönemde inanç sisteminizden uzaklaşabilirsiniz. Tüm kötü enerjiden kurtulacağınıza işaret eder. Ayrıca tüm acı ve kederlerin biteceği ve güzel günlerin başlayacağı anlamındadır. Sabır ederek kötü günler atlatılacaktır.

Yaptığınız hatalardan ders çıkaracağınız anlamına gelir. Hatalardan pişmanlık duymak ve yanlış yoldan vazgeçmek olarak yorumlanır. Kişi, kendisine belirli kalıplar belirlemiş ve bu kalıpların dışına çıkmak istemiyor demektir. Zincirlerini kırmayı başaran insan ise, hayatında pek çok başarıya imza atacak kadar güçlenebilir.

Rüyada zincir görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status