Rüyada Zenci Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zenci görmek, sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır. Kişi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacaktır.

Bu dönemde biraz sıkılmış olabilirsiniz ama bu sıkıntılar nihayet son bulacaktır. Kişinin sıkıntılarının sona ereceğine dalalettir. Konuştuğunu gören kişi kısa sürede feraha çıkacaktır, tüm sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Esmer Görmek

Güzel ve mutlu haber olarak yorumlanır. Konuştuğunu gören kişi güzel ve mutlu olacağı bir haber alır. Bu haber sizi oldukça mutlu edecektir ve bol bol güleceğinize yorumlanır. Yakın arkadaşlarınızdan biri size güzel bir haber verebilir. Bu sevinci onunla paylaşabilirsiniz. Bol bol kahkaha atacağınız güzel bir dönem içinde olabilirsiniz.

Rüyada Zenci Olmak

Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Dans ettiğini gören kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Kişi bekarsa evlilik kararı alabilir ya da evleneceği kişiyle karşılaşabilir. Rüyayı gören evliyse işiyle ilgili güzel atılımlar yapabilir. Güzel fırsatların karşınıza çıkacağına işaret eder.

Rüyayı gören eğer bir çocuksa eğitim hayatında güzel başarılar yakalayacaktır. Konuştuğunu ve ondan akıl aldığını gören bir kişi, hiç beklemediği kişilerden destek görerek rahata erer. Aynı zamanda evlilik hayalleri suya düşebilir ya da önünde aşılması zor engeller çıkabilir. Rüyada görüldüğü duruma göre farklı anlamlar kazanır.

Söylediği sözlerle seni derinden yaralayan bir dostuna sırtını döneceksin. Ama bu sırt dönme fazla uzun sürmeyecek çünkü bu dostun sana kendini affettirmek için elinden geleni yapacak. Eşinle birlikte çıkacağın uzun bir yol çıkmış falında. Bir akraba ziyareti için çıkacak bu yolda eşin tarafından hazırlanmış güzel bir sürprizle karşılaşacaksın ve mutluluktan gözyaşlarını tutamayacaksın.

Rüyada zenci görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status