Yükselen Burç Özellikleri – 12 Burç Kısaca

Yükselen Burcumuz Neyi İfade Eder?

Benzersiz kişiliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yükselen burcunuzun özelliklerine bakabilirsiniz. Yükselen burcunuz diğer insanlar ile iletişiminiz, kendi kişiliğiniz ve fiziksel görünümünüz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Yükselen burcunuz doğduğunuz zaman ve yer ile belirlenir. Aynı yıl ve aynı gün doğmuş biri sizden çok daha farklı özelliklere sahip olabilir. Yükselen burcunuzun aşk hayatı üzerinde de etkileri vardır. Yükselen burcunuzu öğrendikten sonra, o burcun kişisel hayatınızı ve ilişkilerinizi nasıl etkilediğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Yükselen Koç Burcu

Girişken ve cesur olmaları nedeniyle her zaman bir adım önde olurlar. Adil olurlar, ancak bir şey elde etmek istediklerinde düşüncesiz ve patavatsız da olabilirler. Genellikle çocuksu ve doğal yanları ile insanları etkilemeyi başarırlar. Terazi, aslan ve yay burcu aşk hayatında onlara çekici gelir.

Yükselen Boğa Burcu

Görünüşte nazik ve pasif olsalar da, bir o kadar da inatçı kişilerdir. Güvenlikleri tehdit edildiği vakit çabuk sinirlenirler. Güzel, melodik bir ses tonları vardır ve iletişim becerileri mükemmeldir. Kontrolün kendi elinde olmasını ister. Aşk hayatında akrep, başak ve oğlak burcu ile mutlu olabilirler.

Yükselen İkizler Burcu

Cep telefonu ile sohbet etmeyi ve internet üzerinden de çeşitli konuşmalar yapmayı severler. Hoşlandıkları insanlar ile de bu şekilde iletişim kurarlar. Kolayca sıkılırlar ve çok disiplinli kişilerdir. Genç bir görünümleri vardır. Yay, terazi ve kova burcu ile fikirlerini paylaşmayı severler.

Yükselen Yengeç Burcu

Sevdiklerine ilgi göstermeyi çok sever ve reddedilmeyi hiç sevmezler. Reddedilmemek için her şeyi yaparlar. Diğerleri ile gerçek bir empati kurarlar. Ancak ruh halleri kolay değişebilir. Görünüşleri son derece yumuşak ve naiftir. Aşk hayatında oğlak ile mutlu olabilirler. Akrep ve balık burcu ile de iyi geçinirler.

Yükselen Aslan Burcu

Varlığı ile etrafını aydınlatır ve etkileyici bir kişiliğe sahiptir. Eğer ön planda olursa, rahat ve eğlenceli olabilir. Sadıktır, ancak empati yapması zordur. Kova burcu ile aşk hayatında mutlu olurlar. Koç ve yay burcu ile de iyi anlaşırlar.

Yükselen Başak Burcu

Genelde ülser hastalığından şikayet ederler ve mide rahatsızlığı nedeniyle uyku sorunları yaşarlar.  Kendi standartlarından asla vazgeçmezler. Pratik kişilerdir ve yaşlarına göre çok genç görünürler. Balık, oğlak ve boğa burcu ile rahatça arkadaş olabilirler.

Yükselen Terazi Burcu

Büyüleyici ve adil bir görünümleri vardır. İlişkilerde denge kurmayı iyi bilirler. Bu yüzden sık sık anlaşmazlıklar ve karmaşıklıklar ile uğraşırlar. İlişkileri fırtınalıdır. Kariyerlerine önem verirler. Yalnız kalmaktan ise nefret ederler. Hayranları hiç eksik olmaz. Kova ve ikizler burcu ile uyum sağlarlar. Koç burcu ise son derece çekici gelir.

Yükselen Akrep Burcu

Duygulu ve gizemli kişilerdir. Bazı olaylara tepkisiz kalırlar. Bir kez aşık oldukları zaman sadık kalırlar ve bağlanırlar. Ancak ikiyüzlü de olabilirler. Sağlıklarına önem verirler ve duygusal güvenlik her şeyden önemli gelir. Boğa burcu ihtiyaçlarınızı anlar. Yengeç burcuyla iyi anlaşır. Aşk hayatlarında balık burcu çekici gelir.

Yükselen Yay Burcu

Çok samimi kişilerdir. Bir o kadar da sakar ve nettirler. Gözlerini uzak ufuklara dikmişlerdir ve içlerinde hep bir şeylere özlem vardır. İkizler burcu onları adeta cezp eder. Koç ve aslan burcu ise onlara ilham kaynağı olur.

Yükselen Oğlak Burcu

Ciddi görünürler, ancak iyi bir mizah anlayışları vardır. Para kazanma ve sorumluluk konusunda ısrarcı olurlar. Kendilerini genelde sosyal çevreden dışlanmış hissederler ve genç görünürler. Kendilerini zor durumlara sokabilirler. Çünkü risk almayı severler. Yengeç, boğa ve başak burcu ile duygusal açıdan iyi anlaşırlar.

Yükselen Kova Burcu

Bazen dostları veya sevgilileri tarafından kendilerini ihmal edilmiş hissederler. Karizmatik bir dış görünüşleri vardır ve kesinlikle sıra dışı insanlardır. Hiç beklenmedik maceralar içine atılabilirler. İkizler ve terazi ile iyi anlaşırlar.

Yükselen Balık Burcu

Hassas ve sempatik kişilerdir. Bazı psişik özellikleri vardır. Çok duygusal insanlardır ve duygularını iliklerine kadar hissederler. Yanlış bir şey yaptıklarında veya hayal kırıklığına uğradıklarında yüzleşmek yerine kendi kabuklarına çekilirler. Başak burcu ile ortaklık yapabilirler. Yengeç ve akrep burcu ile romantik bir ilişkileri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status