Yeni Ay 20 Temmuz 2020 – Cesurca Mücadele

Yeni Ay 20 Temmuz 2020 Özeti

20 Temmuz 2020 Pazartesi günü Yengeç burcunda meydana gelecek olan yeni ayı Satürn’ün karşısında göreceğiz. 20Temmuz Yeni ay, kısıtlamalar, testler ve sıkıntı getiriyor. Olasılıklarla mücadele ederken ciddi bir tutum, sabır ve sıkı çalışmaya ihtiyaç vardır.

Temmuz 2020 yeni ayı, dürtüsel, döküntü ve tartışmacı bir doğaya sahip bir yıldıza katılır. Bu, kararlılık ve sebatla hedeflerinize odaklanmanızı daha da önemli hale getirir. Satürn, sorumluluk ve bağlılığı başarı ve takdirle ödüllendirir.

Yeni Ayın Anlamı

Yeni ay, bir döngünün sonunu ve 28 günlük yeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş, Ay’la kavuşuyor canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif patlaması verir. Bu, yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zamandır. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabilirsiniz.

20 Temmuz 2020 Yeni Ay Astroloji

20 Temmuz yeni sıcaklık 28 ° 26 ′ Yengeç Satürn’ün karşısında. Sadece 0 ° 12 ′ kürede, bu zorlu yön çok güçlüdür. Yeni ay da büyük bir sabit yıldızla aynı hizaya geliyor, ancak küre iki derecenin üzerinde. Yani Satürn kolayca ana etkendir.

Satürn Karşısında Yeni Ay

Satürn’ün karşısındaki güneş kısıtlamalar ve sıkıntı getirebilir. Bu sınırlayıcı koşulların üstesinden gelmek gerçek bir mücadele olabilir. Çünkü Satürn ilerlemeyi engellemenin yanı sıra kendinizi ifade etmeyi de zorlaştırır. Melankolik, endişe, kayıp, keder, utanç veya düşük benlik saygısı ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Arkadaşlık ihtiyacın diğer insanların mesafe ihtiyacına aykırı olabilir. Ya da belki de size yüklenen yük ve sorumluluktan kurtulmak istersiniz. Sizinle başkaları arasındaki mesafe veya ayrılık, red duygusu doğurabilir.

Babanız, diğer otorite figürleri ve yaşlılarla zor ilişkiler kurmak mümkündür. Genel olarak diğer insanlar size karşı kritik, talepkar ve sabırsız olabilirler. Normalde kolay olanı elde etmek için, daha talepkar veya daha sabırlı olmanız gerekebilir.

Bu testler ve denemeler sizi hayal kırıklığına uğratabilir veya başarılı olmaya kararlı olabilir. Eleştirel düşünme ve ciddi, düşünceli bir tutumla yeni beceriler öğrenebilir ve değerli bilgiler edinebilirsiniz. Sıkı çalışma, sabır ve sebat, başarıya, tanınmaya ve saygıya yol açabilir. Hala hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, başkalarının yardımına ihtiyaç duymadığınız kişisel bir hedef üzerinde kendiniz çizmeyi deneyin.

Yeni Ay Yıldızı

Aşağıdaki yıldız haritası, yeni aya en yakın sabit yıldızı Temmuz 2020’de Procyon Alpha Canis Minoris olarak göstermektedir. Büyük bir ilk büyüklükteki yıldız, gece gökyüzündeki sekizinci en parlak yıldız. Bu, Procyon’a 2 ° 40 fixed sabit yıldız astrolojisinde kullanılan en büyük küreyi verir. Yani yeni aydan 2 ° 23 at ‘de, bazı etkileri vardır.

Stellarium

Yeni Ay Temmuz 2020 [Stellarium]

26 ♋ 03’teki sabit yıldız Procyon, Merkür ve Mars’ın doğasıdır (abartılı, tartışmacı, güvenilmez, vicdansız, davetkar, mekanik yetenek, çok hızlı zihin, büyük konuşmacı.)

Aktivite, şiddet, ani ve şiddetli kötülük, eforla ani tercih, felaketle sonuçlanan yükseklik, köpek ısırıkları ve hidrofobi tehlikesi verir ve  aptal, şımarık, sersem, zayıf huylu, çekingen, talihsiz, gururlu, kolayca öfkelendirir , dikkatsiz ve şiddet dolu.

Procyon Mars-Merkür doğasına sahiptir ve bu nedenle insanları aceleci, kıskanç, inatçı yapar; aynı zamanda düşünce gücü ve planların eyleme geçirilmesi için irade gücü ve yeteneği de sağlar. Aynı zamanda sıcak bir öfke ve küstahlık eğilimi vardır. Yükseliş ve başarı onunla birlikte bulunur, ancak daha sonra yüksek konumdan düşülür. Aceleyle yaratılan işletmeler bu nedenle sürmez. Procyon hırs ve keskin bir zihin verir. Ancak bir fiyaskodan kaçınmak için her zaman tedbirsiz olmamasına dikkat edilmelidir.

Sert yönler başkalarından kıskançlık neden olur, ancak genel olarak bu yıldız bilgi için derin kazma ve bulunanları özgürce verme yeteneği verir.

Güneş konjonktürü Procyon: Arkadaşlardan büyük yardım, büyük mücadeleler ve masraflardan sonra askeri tercih.  Cesur bir tavır.

Ay Konjoint Procyon: Gizli çıkarlar, huzursuz, asla tek bir yerde uzun süre kalmaz, arkadaşlarla, ortaklarla ve işverenlerle kavga eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status