Yeni Ay 14 Aralık 2020 – Güneş Tutulması

14 Aralık 2020 Yeni Ay

14 Aralık 2020 Pazartesi günü Yay burcunun yeni ayı tam bir güneş tutulmasıdır. Merkür gezegeni ile birleşir. Yani Aralık 2020 astrolojisinin manevi anlamı, nasıl düşündüğünüz ve nasıl iletişim kurduğunuzla ilgilidir.

Aralık 2020 güneş tutulması da Mars için iyi bir yön. Bu, yeni hedefler belirlemek ve planlarınıza güvenle hareket etmek için enerji ve inisiyatif verir. Bununla birlikte, Neptün’ün sert bir yönü, aldatmaya ve ayrıca özellikle Koronavirüs pandemisinden enfeksiyona karşı korunmanız gerektiği anlamına gelir.

Güneş Tutulması Anlamı

Güneş tutulması, Ay’ın Dünya ile Güneş arasından geçtiği normal bir yeni ay gibidir. Bununla birlikte, güneş tutulması daha güçlüdür çünkü Ay, Güneşi karartır. Güneş Tutulması Haziran 2020, halka şeklindeki bir güneş tutulmasıdır, bu nedenle Güneş’in tamamı karartılmayacaktır. Bu tür bir kısmi tutulmada, Ay’ın görünen çapı Güneş’inkinden daha küçüktür ve tutulan Güneş’in etrafında bir ışık halkası bırakır.

Astrolojinin en güçlü ve en önemli yönü Ay ile kavuşan Güneş’tir. Bu, tüm olasılıkların masada olduğu ve kendinizi haklı olarak gelecek için yeni planların ön saflarına koyabileceğiniz anlamına gelir. Bu, yeni bir başlangıç ​​yapmak için ideal bir zamandır, bu nedenle yeni hedeflerinizi kağıda yazın. İlerlemek için yeni ve yaratıcı yollar ararken eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı sorgulayın.

Yeni Ay Aralık 2020 Astroloji

23 ° 08 ′ Yay’daki 14 Aralık güneş tutulması Merkür’den sadece 3 derece uzaktadır. Dolayısıyla tutulmanın ana temaları düşünme ve iletişimdir. Enerji ve inisiyatif getirmek için Mars’a uyumlu üçgen açı. Neptün’ün zorlu yönleri kafa karışıklığı ve aldatma getirir.

Kareler üçgenlerden daha güçlüdür. Ancak üçgenlerin açı küreleri karelerin yarısıdır. Bu, Mars’ın olumlu etkisinin Neptün’ün zorlu etkisinden daha güçlü olduğu anlamına gelir.

Güneş Tutulması Yönleri

Güneş tutulmasıyla birleşen Merkür, odak noktasını düşüncelerinize ve iletişiminize ve kısa mesafeli yolculuğa koyar. Zihinsel uyanıklık, hızlı düşünme, uyarlanabilirlik ve merak getiriyor.

Mahallenizde, kardeşlerinizle, okullarla ve internet üzerinden kişisel etkileşimde bir artış bekleyin. Bu, fikirleri paylaşmak, planlar yapmak, satın almak ve satmak, pazarlık yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir zamandır.

Güneş tutulması üçgen Mars, enerjinize, özgüveninize ve coşkunuza bir destek verir. Yani bu, yeni hedefler belirlemek ve yeni projeler başlatmak için mükemmel bir güneş tutulması. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve inisiyatifinizi, topu yuvarlamak ve zor görevlerin üstesinden gelmek için kullanabilirsiniz.

Bu, birini etkilemek için iyi bir zamandır, özellikle iş yerindeki bir üstünü veya özel hayatınızda özel birini. Artan cinsel dürtü, artan karizma ve manyetik çekicilik ile eşleştirilir. Talih cesurdan yanadır!

Merkür üçgen Mars, evrak işleri, araştırmalar ve sınavlar için artan zihinsel enerji ve konsantrasyon sağlar. Hızlı düşünme ve kararlılık, planlar yapmanıza ve güvenle hareket etmenize olanak tanır. Daha maceracı olmak ve risk almak olumlu sonuçlara yol açmalıdır.

Daha iddialı ve ikna edici bir iletişim tarzı, bunu müzakereler, tartışmalar, iyilik isteme ve topluluk önünde konuşma için ideal bir zaman haline getirir. Aksi halde kendinize saklayabileceğiniz fikirleri paylaşma veya kendinizi, sevdiklerinizi veya tutkulu olduğunuz bir sorunu savunma cesaretine sahipsiniz.

Güneş tutulması meydanı Neptün, kendinizi zayıf, tembel ve güvensiz hissetmenize neden olabilir. Karışıklık, aldatma, aşırı idealleştirme ve saflık kayba, hayal kırıklığına, skandala veya iftiraya yol açabilir. Paranoya ve hipokondri mümkündür, ancak ihanet ve hastalık ve enfeksiyona yatkınlık riski artar.

Merkür Meydanı Neptün, düşüncelerinizi bozarak tartışmaları ve iş anlaşmalarını karıştırabilir ve karmaşıklaştırabilir. Yanlış yorumlama ve aldatma riskinin artması, açık ve net olmanın önemli olduğu anlamına gelir. Komplo teorilerinden veya garip ve aşırı manevi ve dini görüşlerden kaçının.

Güneş Tutulması Yıldızları

14 Aralık Yay Burcu’ndaki güneş tutulması, Akrep Takımyıldızı’ndaki bir yıldızla aynı hizaya geliyor. Bu tutarsızlık, Güneş İşaretlerini 2000 yıl önce adlandırıldıkları Takımyıldızlar ile hemen hemen bütün bir İşareti uyumunun dışına iten ekinoksların presesyonundan kaynaklanıyor.

Güneş Tutulması Aralık 2020 Görünürlük

Yeni ay Aralık 2020 güneş tutulması Şili ve Arjantin’den görülebilecek. Aynı zamanda Bolivya, Brezilya, Ekvador, Paraguay, Peru ve Uruguay’da kısmi bir güneş tutulmasıdır.

Yeni ay Aralık 2020 astrolojisi, burç dekanınızı doğrudan etkiliyorsa, aylık burcunuzdaki etkisini okuyabilirsiniz. Doğum haritanızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla ayrıntı için Yeni Ay Geçişlerine bakın.

Önceki Ay Evresi: Ay tutulması 30 Kasım 2020

Sonraki Ay Evresi: Dolunay 29 Aralık 2020

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status