Yengeç Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

Aylık yengeç burcu yorumunuzda bu ay Yengeç burcunda doğduysanız, Mart ayında, büyük olasılıkla çalıştığınız veya yaşadığınız ortamda, her gün temas kurduğunuz bir kadının ikiyüzlülüğünden iğreneceksiniz. Benim tavsiyem, hayatınızı daha da zorlaştırmaktan çekinmeyecek bir kişi olacağı için onunla olan problemlerinizi derinleştirmekten kaçınmanızdır.

Mart, genellikle değişim için iyi bir ay olacaktır. Yeni bir planın, yeni bir projenin veya yeni bir yaşam döneminin geliştirilmesi için bir kapı açmak için bir projeyi veya kişisel gelişiminizin önemli bir aşamasını tamamlayabileceksiniz. Hayatınızdaki bu büyük değişikliğe muhtemelen, ileriye adım atmanız için gerekli temeli zaten oluşturmuş olan diğer küçük olanlar eşlik ediyor.

Bu ay boyunca yararlı toplantılar, sohbetler yapacak veya kızınız, torununuz veya başka bir genç kadınla ilgili önemli olaylar yaşayacaksınız.

Mart, bir bebek veya küçük bir çocukla ilgili bir toplantı için bir fırsat getirir.

Bir akrabanız olsun ya da olmasın, bir erkek hakkındaki endişeleriniz boşuna ve çıkardığınız sonuçlarda aceleci olacaktır.

Bu ay, çoğunuzun aşk veya evlilik hayatınızı değerlendirmesini gerektirecek. Belki şimdi, bazı değişiklikler yapmanın, sevginizi korumanıza yardımcı olacak önemli kararlar vermenin ya da artık hislerinizin olmadığı biriyle ayrılığı hızlandırmanın zamanıdır.

Bir erkeğin (arkadaş veya meslektaş) eylemleri sizi duygusal olarak incitebilir, ancak bu, size karşı olumsuz tavrı nedeniyle değil, aceleci eylemleri ve tepkilerinden kaynaklanacaktır.

Yengeç kadınları, yeterli aile sorumluluklarına sahip olacak ve zamanlarını değeri olmayan şeylerle harcamaya özen gösterecekler. Akrabanız olan 35 yaşın üzerindeki bir kadın, dinamik konuşmaların, özel bakımın veya başka bir ciddi bağlılığın nedeni olacaktır.

Karar vermeleri gereken zamanlarda erkekler istikrarsız olacaktır. Bu, özellikle çocukları veya gençleri ilgilendiren durumlarda belirgin olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status