Yengeç Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık yengeç burcu yorumunuzda bu ay ciddi kararlar almanız gerekebilir ve başkalarına danışarak zor kararlar alabilirsiniz. Bazı problemler ile mücadele etmeniz gerekecek. Kısa seyahatler, kısa süreli kurslar, eğitim, sosyal hayat, medya, teknoloji, elektronik ve yazı işleri ile ilgili olarak bu ay içerisinde çok fazla etkinlik olacak. 2 Mart tarihinde meydana gelecek olan güçlü bir dolunay bu alanı tetikleyecek. İletişim becerileriniz ile birlikte bazı acil işleri bitirmeniz gerekebilir. İlgili işleri yazma ve düzenleme ortaya çıkabilir. Satış ve pazarlamada çalışan kişiler önemli fırsatları da tamamlayabilirler. İletişim becerileri ile çalışanların yeni fırsatlar da elde edecek.

Bu ay sosyal hayatınızda dostlarınızla sıkça buluşarak vakit geçirebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Size verecekleri önemli bilgilere sahip olacaksınız ve bunlar işinize yarayacak. Komşularınızla bir konuda görüşebilirsiniz ve onlarla verimli iletişim olacaktır. Kısa geziler ve kısa projeler ortaya çıkabilir ve bunları tamamlayabilirsiniz. Bu ay hayatınızın yoğun bir dönemidir, bu nedenle küçük fiziksel sorunlarınız olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Medyayla yakın bir etkileşim de görülmektedir. Yeni elektronik cihazlar bile satın alabilirsiniz.

Merkür ve Venüs kariyer, sosyal statü, patron, yetki ve hırs alanında ilerleyecek. Bu ay kariyer alanı için çok önemli bir zaman olacaktır. Yeni projeler alabilirsiniz. Yaratıcı veya iletişim sektöründe daha şanslı olabilirsiniz. Yaratıcı becerileri ile çalışanlar çok meşgul olacaklar. Bu, PR ajanları, yazarlar ve editörler için de çok önemli bir zamandır. Patronlarınız size daha fazla sorumluluk verebilirler. Aile büyüklerinden de yeterince destek alabilirsiniz.

Yengeç burcu aşk hayatında bu ay daha duygusal olabilirler ve sorunları üsteleyebilir, güven sorunları ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insanla geçmiş meseleleri tekrar tartışabilirsiniz. Ancak daha anlayışlı olmanız gerekiyor. Bekar olanlar ise aşk hayatlarında ayın ilk haftasında tanışacakları birinden etkilenebilirler. Hoşlandığınız kişi de size duygularını açabilir. Aşk ve ilişkilerde daha sakin ve yapıcı olmanız gerekiyor.

Ayın son haftasında, Merkür yavaşlamaya başlayacak. Merkür başladığında yavaşlar, bu da demek oluyor ki hayatınızın birçok alanında yavaşlamanız gerekir. Özellikle iletişim ve elektronik verilerinizde dikkatli olmalısınız. İş yerinde, nihai taslak göndermeden önce lütfen fazla konuşmayın ve tüm çalışmalarınızı gözden geçirin. Patronlarınız ile lütfen iletişimlerinize dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status