Yengeç Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

Aylık yengeç burcu yorumunuzda bu ay, çevrenizde daha fazla gerginlik olacaktır. Zamanında yerine getirilmesi gereken taahhütlere, durumlara ve toplantılara hazırlıklı olun. Bu ay boyunca kişisel olarak veya sevdikleriniz için bir gezi hakkında olumlu duygular yaşayabilirsiniz.

Kasım ayında arkadaşlarınız veya akrabalarınızla çok daha dinamik çevrimiçi bağlantılarınız olacak. Muhtemelen iyi haberlerden veya yakınınızda yaşayan biriyle yapılacak bir telefon görüşmesinden heyecan duyacaksınız.

Kasım ayında bir erkekle ilgili duygusal bir olay yaşayacaksınız. Bu ayki en büyük sıkıntılarınızdan biri, sizinle ilgili bir yalan veya sizi bir şekilde kişisel olarak etkileyen bir yalan olabilir.

Kasım ayında, bir mülk veya bir tür mülkle ilgili planınızın veya umudunuzun gerçekleşmesi için belirli beklentileriniz olacak.

2020 yılının Kasım ayında davaya dahil olacaklarınız için, işlerin gelişmesi beklediğinizden daha uzun sürecek.

Kasım ayında, yeni koşullar nedeniyle bir toplantıyı, yeniden bir araya gelmeyi veya sohbeti ertelemeniz gerekecek. İş yerindeki meslektaşlarınıza veya müşterilerinize dikkat edin. Sorun yaratmaktan kaçının.

Kasım ayında, sağlığınıza veya sevdiğiniz birinin sağlığına dikkat etmeniz gerekecek. Bir doktora veya uzmana danışmadan kendi kendine ilaç vermekten kaçının.

Yengeç kadınları, çocuklara veya sevdiklerine karşı cömert davranacaktır. Onlara bazı duygular veya tuhaf önseziler tarafından yönlendirilen neşe vermek isteyeceksiniz.

Yengeç erkekleri iyi finansal fırsatlara sahip olacak, ancak şu anda tasarruf etmenin gerçekten iyi olacağı parayı harcamak için acele etmeyin. İkizler, Kova veya Terazi burcunda doğan insanlarla yapılan toplantılar veya sohbetler, esas olarak kişisel, aile veya kamusal yaşamınızdaki önemli olaylarla ilgili olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status