Yengeç Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık yengeç burcu yorumunuzda bu ay Merkür iş, meslektaşlar, sağlık ve yükümlülüklerin 6.evinde dolaşıyor. İşiniz, yükümlülükleriniz ve sağlığınız hakkında iletişim kurmak için doğal bir eğilime sahip olursunuz. Merkür iletişim, kısa yolculuklar ve kısa projeleri belirtir. Bu nedenle işinizde çok sayıda kısa proje bekleyebilirsiniz. Çok fazla ekip görüşmesi olacak. Lütfen meslektaşlarınızla anlaşma içinde olun. Aksi takdirde sadece tartışmalar ve fikir ayrılıkları ile zaman harcarsınız. Yeni bir rol, sorumluluk veya yeni bir iş de ortaya çıkabilir.

2017 yılının Kasım ayında yengeç burçları için sağlığınız bu ay çok daha önemli hale geliyor. Bu ay küçük sağlık sorunları olabilir. Sindirim sistemi tamamen harekete geçiyor ve sağlıklı bir diyet yapmaya çalışmak size iyi gelebilir. Beslenme konusunda daha dikkatli olmalı, sağlıklı yemekler yemelisiniz. Yeni bir zayıflama programı oluşturabilir, diyete başlayabilirsiniz. Borçlarınız bu ay da ön planda olacak. Lütfen borçlarınızı ödemek için daha iyi bir plan yapın.

Venüs ve yeni ay, 5. evi tetikleyecek. Size benzeyen insanlarla daha çok zaman geçireceksiniz. Benzer fikirlere sahip kişiler ilginizi çekecek. Yeni bir romantik aşk için kolları sıvayabilirsiniz. Aşk hayatında mutluluk ve huzur arayışınız devam ediyor. Bu ay yeteneklerinizi tanıtmak için iyi bir zamandır. Eğlenceli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Yaratıcı projeler de gelecek.

Mars gezegeni evin, ailenin, aile büyüklerinin, ebeveynlerin ve hane mülklerinin 4.evinde geziniyor. Bu ay aile içi bazı konularda tartışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Gayrimenkul malları, yer değiştirme ve evde değişiklik, tamir yapmak görülüyor. Aile içinde de bazı sorumluluklarınız olabilir.

Yengeç Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

İletişim gezegeni Merkür 5 Kasım‘da doğrudan Akrep’den çıkıp Yay burcuna taşınıyor. Bu da aklınızı kullanacağınız bir döneme girdiğinizin habercisidir. Aşk hayatında mantığınız daha ağır basabilir. Evet, utangaç olabilirsiniz, ancak bu açıdan aldığınız cesaret, birisi için duygularınızı daha iyi ifade etmenize yardımcı olur. Akrep yeni bir bakış açısı kazandırır ve bir duruma bakıp farklı şekilde görebilirsiniz. Belki de ilişkinizde yaptığınız hataların geçmişteki tecrübelerden kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Bazı tecrübeler size mevcut ilişkinizde zarar verebilir. Karşı tarafa karşı daha ön yargılı olabilirsiniz. 25 Kasım‘da Merkür-Uranüs üçgeninde biraz daha iyimser olacak, ilişkinizde pozitif taraf olmaya gayret göstereceksiniz. İlişkinize heyecan katmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Burcunuzun on birinci evinde yükselende 3 Kasım’da gerçekleşen dolunay ile birlikte ekip çalışmalarından maksimum fayda sağlamanız söz konusu olacak. Yeni bir ekip projesine de katılabilirsiniz. Başkaları aracılığıyla iş hayatında etkili bazı temaslar kuracaksınız. Profesyonel Satürn, 11 Kasım‘da Uranüs’ü şaşırtıyor. Beklenmedik bir şekilde kariyerinizde yükselişe geçebilir, ekstra kazanım sağlayabilirsiniz. Bu ay paranızı kariyer hırsınızı daha da geliştirmek için kullanın. İnternet üzerinden ek kazanç sağlamayı ya da teknoloji alanında yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bu harcamaları mesleki başarınızda bir yatırım olarak değerlendirin. 18 Kasım‘daki yeni ay ile birlikte kendinize zaman ayırmak ve tatil yapmak isteyebilirsiniz. İşten uzak durmak sizi yenileyecektir.

Yengeç Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Karakteriniz gereği bazı şeyleri haddinden fazla düşünüyor ve irdeliyor olabilirsiniz. Ancak stres ve gerginlik yaratacak kadar fazla zihninizi zorlamamalısınız. Yoksa beyin olarak yorgun düşebilirsiniz, ruhsal çöküntü olabilir. Fiziksel enerjinizi koruyacaksınız veya fiziksel aktivitelerle bu ay daha fazla ilgileneceksiniz. Engellenen enerji hayatınızın her alanında ciddi sorunlara neden olabilir. Çin tıbbı,  yoga ve meditasyon gibi farklı rahatlama teknikleri denemek iyi fikir olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status