Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 31 Ağustos 2020 – 06 Eylül 2020

Haftalık yengeç burcu yorumunda bu hafta, yılın diğer aylarında hayatınızdaki değişikliklerle ilgili yaklaşmakta olan eylemlerinizi değerlendireceksiniz. Muhtemelen bu hafta çeşitli temaslar veya toplantılar yapacaksınız.

Bu hafta planların veya olayların geliştirilmesi için herhangi bir ön beklentinizin olmaması artık önemlidir. Önünüzde, hayatın sizi yavaş yavaş hazırladığı bir başarıdır. Ulaşmak yavaş, zor ama güvenli olacak, bir inanç, sabır ve hırs meselesi olacak.

Hafta içindeki çoğu finansal olay sizin için iyi geçecektir. Gerektiğinde daha sabırlı veya daha proaktif olun, ancak fazla hevesli olmayın.

Bu yedi gün boyunca, büyük ölçüde rutin ve yorucu olacak daha fazla işiniz olacak. Yeni meslektaşlar veya müşteriler işinize yeniden can kazandıracak.

Yengeç Haftalık Burç 31 Ağustos – 6 Eylül 2020

Bu hafta bir meslektaşınızın hayatında bir olay yaşayacaksınız ve bu olay onlar için bazı yaşam dramları veya çile ile ilişkilendirilecek.

Sık görüştüğünüz bir kişinin sağlık sorunları hakkında bilgi almak mümkündür.

Bu hafta yıllık tatilinizi planlayanlarınız için keyifli geziler olacak.

Yengeç kadınların, bir erkeğin sağlığıyla ilgili endişeleri veya bağlılıkları olacaktır.

Yengeç erkekleri, bir kızın veya genç kadının (kızı, yeğeni, torunu, kız kardeşi vb.) Hayatındaki önemli bir olaya (çoğunlukla duygusal olarak) dahil olacaklardır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status