Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 27 Kasım – 3 Aralık 2017

Haftalık yengeç burcu yorumunda bu hafta kişisel gelişiminize yönelik çalışmalar içerisinde bulunabilir ve hafta başında yeni şeylere öğrenmeye açık olabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek konulara yöneleceksiniz. Bazı parlak fikirler aklınıza gelebilir ve bunları bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Ancak hafta içi çok daha pratik düşünecek ve daha programlı çalışacaksınız. Elinizdeki işleri kısa sürede bitirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kariyer alanında çalışma tutkunuz artacak ve yeni girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz.

Salı günü ve haftanın geri kalanında olumsuz düşünmemeye gayret edin. Sizi üzen bir takım haberler gelebilir. Ya da insanlar ile iletişim kurmakta ve derdinizi anlatmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden uzaklaşmak, bir süre kendi başınıza kalmak ve planlarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz. Ancak enerjiniz düşebilir. Bu nedenle daha pozitif yapan ve sizi mutlu eden şeylere de vakit ayırmaya özen gösterin.

Salı gününden cumartesi gününe kadar ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar ve dargınlıklar olabilir. Özellikle aşk hayatında biri takım sorunlar baş gösterebilir. Ancak cuma günü çok daha ılımlı olacak ve kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Yükümlülükleriniz size ağır gelmeye başlayabilir. Özellikle maddi sorumluluklarınız yüzünden kafanızı çok fazla soru kurcalayabilir. Gergin olduğunu süre içerisinde sabırlı olmaya ve başkalarına tepki göstermeden fikirlerinizi söylemeye, uzlaşmaya gayret edin.

Cumartesi gününden itibaren bazı konularda umutlarınızı yeniden yeşertecek olaylar yaşayabilirsiniz. Bu etki gelecek hafta da devam edecek. Aralık ayında sosyal alanda önemli girişimlerde bulunabilir, yeni arkadaşlıklara açık olabilirsiniz. Manevi yönünüzü de geliştirecek araştırmalar yapabilirsiniz. Sizi rahatlatıcı, stresten uzaklaştıracak spor veya meditasyon gibi etkinliklerde bulunmak fayda sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status