Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 20 – 26 Kasım 2017

Haftalık yengeç burcu yorumunda bu hafta 18 Kasım yeni ay etkisi bütün hafta sürüyor. Kendiniz için son derece yarar sağlayacak işler ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu hafta fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli tüm detaylara odaklanacaksınız. İş ve aşk hayatında dengeyi en nihayetinde kurabileceksiniz. Bir süredir planladığınız çalışma hayatına yakınlaşıyor olabilirsiniz. Bazı fırsatlar size bu sinyali verecek. Hayatınızda biraz daha çaba harcarsanız bir şeyler için çok az vakit kaldığını, başarının tez zamanda geleceğini hissediyor olacaksınız. Planlı çalışmaya gayret edin.

20 – 22 Kasım 2017: Pazartesiden Salı gününe kadar enerjinizi kariyer alanına harcayabilir, ekip çalışması yaparak sorumluluklarınızı azaltabilirsiniz. Para konusunda ve ödemeler ile ilgili iyi bir planlama yapmanın ve yeni kazanç yolları aramanın zamanı gelmiş olabilir. Mali konular bu hafta da gündeminizde olacak. Bir şeyleri başarmak ve beraberinde getireceği şeyleri biliyorsunuz. Ancak bu süreçte bir takım mali sıkıntılar da olacak. Özellikle iş hayatında sizi kıskanan kişilere karşı ekstra dikkatli ve temkinli olun.

23 – 24 Kasım 2017: Yeni şeyler öğrenmek ve bazı deneyimler kazanmak isteyebilirsiniz. Özellikle perşembe günü hayatınızdaki imkanlara göz geçirerek daha neler yapabileceğinizi düşünebilir, bu yönde planlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda kıskançlık gündeme gelebilir. Partneriniz ile güven problemleri söz konusu olabilir ve bu yüzden aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.

25 – 26 Kasım 2017: Pazar günü bu haftanın en şanslı günü olacak ve hayatınızı düzene sokmak için iyi bir planlama yapacaksınız. Daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz. Eşinize romantik bir jest yapmak onun gönlünü alacaktır. Aşk ve iş hayatında dengeyi kurarak, gelecek haftalarda bu düzeni koruyabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status