Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık yengeç burcu yorumunda bu hafta Venüs ekip projeleri, grup çalışmaları, uzun vadeli çağrışımlar, çocuklar ve karlar alanından geçiyor. Uzun vadeli projeleriniz için çok iyi bir fırsat. Yeni sosyal gruplara girebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar da görülür. Çocuklarla ve gençlerle çalışma fırsatları da görülmektedir. Yeni toplu projeler de mümkündür. Bu, uzun vadeli yeni bir proje için araştırma yapmak için iyi bir zamandır.

Güneş ve Merkür, kariyer, sosyal statü, patronlar, otorite ve hırslar alanından geçiyor. İletişim, medya, akıl ve analiz gezegeni olan Merkür yavaşlama modunda ilerliyor. Bu hafta daha sakin  olmalı ve stres veren işlerden uzak durmaya, agresif tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz. Özellikle çalışma hayatında ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar ve inatlaşmalara karşı temkinli olun.

İletişim yeteneklerine çok dikkat etmelisin. İletişimle ilgili alandan projeler olabilir. Medya, elektronik ve muhasebe ile ilgili sektörlerde çalışanlar meşgul olacaktır.

Patronların çok zorlu olacak. Fikirlerini iletebilirler. Bu, kendi planlarınızı ertelemenizi gerektirebilir. Lütfen fikrinizi yayından daha fazla dinlemeyi deneyin. İletişim ile ilgili sektörden de yeni projeler almaya çalışabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz, ancak herhangi bir karar almadan önce iki kez düşünmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status