Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 12 Mart 2018 – 18 Mart 2018

Haftalık yengeç burcu yorumunda bu hafta güçlü bir yeni ay, yabancı seyahatler, dış ilişkiler, yüksek öğrenim, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe alanını tetikleyecektir. Bu maneviyatta artan ilgiyi gösteriyor. Bu alana daha fazla bakmaya başlayabilirsiniz. Yabancı veya uzun seyahatler ortaya çıkabilir. Hatta bir hac olabilir. Yeni beceriler öğretmek veya çalışmak için gidebilirsin. Yazarlar ve yayıncılar da önemli zamanları olacak. Yabancı işbirliğiniz olacak. Yabancılarla veya farklı kültürlerden insanlarla etkileşim de görülmektedir.

Pazartesiden perşembeye kadar, olumsuz duygularınız ya da diğer ilişkiler sorunlarınız nedeniyle samimi ilişkilerinde duygusal veya fiziksel bir mesafe hissedebilirsiniz. Muhtemelen bu hafta başlarında özellikle Salı günü bu kadar hareketli hissedemeyeceksin. Fazla çaba sarf etmek ilişki dramları riskini azaltacaktır. Bu etki altında, yalnız ve depresif, insan hayatı için tamamen normal hissetmek yaygındır. Ancak bu depresif ruh halinden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Daha sonra mutluluğu bulamazsanız tıbbi yardım alın.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, yeni bir arayış içerisinde olabilirsiniz. Eski ağrılı yaraları ortaya çıkarabilecek zorlu yeni ay Cumartesi günü meydana gelecek. Bir çatışma ya da krize maruz kalmak yaranıza tuz basabilir. Aynı zamanda öğrenme ve gelişme için beklenmedik fırsatlara da yol açacaktır. Merak ve yaratıcılık, yeni keşifler yapmanıza ya da içgörülerini almanıza yardımcı olur. Hızlı değişim, yeni keşifler, içgörüler ve yüksek öz farkındalık ağrınızı iyileştirmeye yardımcı olacaktır. İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın. Şans cesur olanlardan yanadır.

Mars, eş, evlilik, anlaşma, sözleşme ve açık düşman alanında olacak. Bu evlilik ve romantik ilişki için çok önemli bir zamandır. Bu ilişkilerde esnek ve anlayışlı olmanız gerekecektir. Aksi takdirde, tüm bu sektörlerde bazı sorunlar olabilir. Aynı şey iş ilişkilerinde de geçerlidir. İş ortaklarınız bazı anlaşmalar için sizi zorlayabilir ve beğenmeyebilirsiniz. Onları zorla itiraz etmemelisiniz. Lütfen sessizliği koruyun ve daha fazla zaman isteyin.

Bu hafta ikili ilişkilerde her türlü stres ve gerginlikten uzak durmanız daha iyi olabilir. Yoksa uzun süreli küslük ve ayrılıklar olabilir. Aşk hayatında bir şeyi öğrenmeden sevdiğiniz insanı suçlamayın. İlişkinizdeki sorunları büyütmemeye gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status