Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Ekim 2020 – 1 Kasım 2020)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta sonuçlarıyla ilgili endişeleriniz ne olursa olsun, sizin için önemli toplantılar düzenlemekten korkmadığınız bir haftanız var. Bu, gelecek planlarınız hakkında daha fazla netliğe ihtiyaç duyacağınız bir zamandır. Hangilerinin farkına varma şansı var ve hangileri siz herhangi bir kayba neden olmadan önce zamanında vazgeçmeniz iyi.

Hafta boyunca, çoğu durumda görevleriniz ve taahhütlerinizle ilgili olacak yeni insanlarla tanışacaksınız.

Toprak veya hava burçları altında doğan insanlar haftalık işleriniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Hafta boyunca bir erkeğin sağlığı konusunda heyecanlanacaksınız ve stabilizasyonuyla ilgili haberler sizi özellikle mutlu edecek. Hafta boyunca, Yengeç, Balık veya Akrep burçları altında doğan erkeklerle olan ilişkiniz dikkat gerektirecektir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Kasım Yorumu

26 Ekim – 1 Kasım Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta boyunca finansal ilişkilerinizde ve özellikle halihazırda herhangi bir sorun veya tartışmanın konusu olanlarda dikkatli olun. İstediğinizi elde etmek zor olacaktır, ancak herkesin ödün verip veremeyeceğine ve hangi fiyata sahip olacağına karar vermesi gerekir.

Hafta içi, akraba çevrenizde veya kendi ailenizde keyifli bir olay ile hatırlanacak.

35 yaşın üzerindeki erkekler dikkatlerini ciddi görevlerle meşgul edecek ve performansları günlük yaşamlarında daha fazla strese neden olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status