Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Aralık 2020 – 27 Aralık 2020)

Yengeç Haftalık Burç 21-27 Aralık 2020

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta yıl boyunca izlediğiniz yaşam yoluna dair bir haftanız vardır. Yılın başında ne dilediniz? Planların neydi? Kendiniz sayesinde neyi başardınız ve başardınız? Yaşadığınız zor zamanlarda manevi liderlerinizin korumasını hissettiniz mi? Düşünmeniz, yargılamanız, kendinizi yargılamanız ya da yıl boyunca gösterdiğiniz çaba ve çalışmayla gurur duymanız gereken pek çok şey var.

Ancak bu hafta, öncelikle parayla ilgilenecek olan aile üyeleri veya meslektaşlarla zor bir ilişkiniz olacak.

Anlaşmazlıklar ve çelişkiler bu temelde kolaylıkla ortaya çıkacaktır. Her şeyden önce, bu yedi gün boyunca, ilişkinizde gizlilik veya yalan söylemekten kaçının. Bu tür eylemler, sizi gelecekte belirsiz bir gelişme ile, sizin için çok tatsız bir duruma sokabilir.

Bu tür eylemlerden kaçınmayı başarırsanız, başarılı ve ilginç bir hafta geçirmeyi bekleyebilirsiniz. Şimdiye kadar çözülmesi zor olan sorunlara doğru çözümü bile bulabilirsiniz.

Hafta, arkadaşlarınızdan alacağınız ilginç sohbetler, yazışmalar veya öneriler getiriyor. Yeni tanıdıklar edinmek mümkündür, ancak esas olarak sanal iletişim veya sosyal ağ yoluyla.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2021 Yorumu

21 – 27 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, seyahat etmek veya farklı mesafelerden insanlarla iletişim kurmak için hayırlı bir hafta olacak.

Bu yedi gün boyunca, en ilginç olaylar veya yeni fırsatlar seyahatle veya sizden biraz uzakta yaşayan insanlarla ilgili olacaktır. Hafta yeni tanıdıklar getirse de bu konuda dikkatli ve temkinli olun.

Bu günü kutlayanlara mutlu ve huzurlu Noeller! Yılın en kısa günü olan kış gündönümü olan 21 Aralık’ta eski geleneklere göre kutlayanlara Mutlu Yıllar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status