Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Ocak 2021 – 17 Ocak 2021)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olan bir adamın haberleri veya eylemleri karşısında hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Yeterli yaşam deneyimi veya yetiştirilme eksikliği nedeniyle davranışlarından dolayı onu affedebilirsiniz, ancak bu, genel olarak duygularınızı değiştirmeyecektir.

Bu hafta seyahat etmeniz gerekiyorsa, valizler, biletler, kişisel cüzdanlar ve bu gezi için önemli olan diğer her şeye dikkat edin.

Hafta, seyahat için elverişlidir, ancak hazırlanmasında ve gerçekleştirilmesinde daha fazla dikkat gerektirir.

Para veya finansal belge alma ile ilgili herhangi bir beklentiniz varsa, bu hafta sizi şaşırtabilir. Bu duruma dahil olacak biriyle bir çatışma veya anlaşmazlık olabilir. Bu, krediler ve riskli finansal işlemler için elverişsiz bir haftadır.

Hafta birçoğunuz tarafından bir oğul, yeğen, torun veya akraba veya arkadaş çevrenizdeki başka bir genç adamla ilgili önemli bir olayla hatırlanacak.

Bu yedi gün boyunca, aileniz veya kendi çocuklarınız için daha büyük sorumluluklar almanız gerekecek.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2021 Yorumu

Yengeç Haftalık Burç 11 – 17 Ocak 2021

Kadınlar zor bir hafta geçirecek, dikkatli olacak ve umursamaz, aceleci veya riskli eylemlerden kaçınacaktır. Aile bütçesinde para ve ayrıca evde (aile) bazı önemli olaylar mümkündür.

Erkekler kararlarında anne, kız kardeş, eş ve diğerleri olabilen bir kadından etkilenecektir. Bu, ya bazı sorunları çözmelerine ya da yenilerini yaratmalarına yardımcı olacaktır. Her şey bireysel olacak ama çabuk geçecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status