Yengeç Burcu Erkeğinin Psikolojisi Nasıl?

Yengeç burcu erkeği çok gözlemcidir. Ve hayata bakış açısı çok duygusaldır. Duyguları mantıklarından daha önemlidir. Bazen değişkenlik gösteren yapısı vardır. Can sıkıldığında bunu hemen kendi içine atar ve çevresine belli etmez. O gün mutlu günüyse ondan neşelisi yoktur. Onunla birlikte zaman çok iyi geçer. Onunla bir kere konuşan kişi hem onunla dertleşmek ister çünkü çok sadık ve vefalı yapısı vardır.

Hem hemen kendisi karşısındakine güvenir hem de karşısındakine güven verir. Gizemli bir yapısı yoktur. İçindekileri olduğu gibi dışa yansıtır.

Yengeç burcu erkeği eli çok açık en gönlü zengin burç olarak bilinir. Çok yardımseverdir ve kendisine yapılan iyilikleri unutmaz. Suya olan ayrı bir düşkünlüğü vardır. Duşa girdiğinde çok rahatlar ve hemen kendini toplar. Deniz görmeden duramaz. Onunla birlikte yaşamak istiyorsanız denizli bir şehirde yaşayacağınızdan emin olun. Evine bağlıdır. Eğlenceli yapısı sayesinde çevresindekileri eğlendirir ve güzel zaman geçirilir.

Yengeç burcu aşık olduğunda aşık olduğu kişiyi ilgiye boğar onun için yapamayacağı bir şey yoktur. Kavga etmekten ve tartışmaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden bir konuyu uzatmamak da fayda var hanımlar:)

Yengeç burcunun kalbine giden yol ailesidir. Ailesine olan düşkünlüğü çok başkadır. bu yüzden ailesiyle iyi anlaşmanız şart. Kendisi ailesine kızsa da siz siz olun yorum yapmayın. Kendisi kızsa dahi buna siz de dahil kimseye ailesine laf ettirmez.

Bir yandan çok şanslısınız çünkü yengeç burcu erkekleri duygusal ve eğlenceli bir yapı da oluğu için zaman onunla su gibi akıp gidecektir. Peki size göre yengeç erkeklerinin psikolojisi genel de nasıl oluyor? Siz de bir yengeç misiniz?

Bakınız: Yengeç Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status