Yengeç Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

23 Haziran- 22 Temmuz arasında doğan yazın en içten en samimi burcu olan yengeç burçlarının erkeği de kadını da aynı özellikleri bünyesinde barındırır. Yaz insanı olan bu burç erkekleri son derece cana yakın ve neşelidir.

Hayatındaki duyguları dibine kadar yaşamayı sever ve bu duygular içinde en önem verdiği duygulardan birisi de ” aşk”tır. Başlığımızda yer alan yengeç burcu erkeğini peşinden koşturmak için ne yapmalı sorusunun cevabı da aslında burada saklıdır.

Eğer bir yengeç burcu erkeği aşık ise sevdiği kadının peşinden yıllar boyu gidebilir. Onun için pes etmek oldukça uzak bir kavramdır. ” Seviyorsa, dibine kadar!! ” tanımının vücut bulmuş hali kesinlikle yengeç burcu erkeğidir. Yengeç burcu erkeğini peşinizden koşturmak için tek yapmanız gereken size aşık olmasıdır. Ancak yengeç burcu erkeğini kendinize aşık etmek deveyi hendekten atlatmaktan zordur.

Yengeç erkeğinin sizin peşinizden koşması için ona doğal davranmalısınız. Yapmacık hareketlerden kaçınmalı, asla ama asla yalana başvurmamalısınız. Sizin dürüst olduğunuzu ve doğal olduğunuzu gören yengeç burcu erkeğinin gözü sizden başkasının görmez ve peşinizden koşar. Yengeç burcu erkeklerini etkilemek için ona muhakkak ki şefkat ile davranmalısınız.

Fedakar ve şefkatli yapınız onu etkileyecektir. Bir karıncaya dahi zarar vermeyen ve çevresindeki insanları kırmaktan korkan yengeç burcu karşılarında şefkatli ve fedakar birini gördüklerinde tutulur kalırlar. Yengeç erkeği sizin şefkatinizi gördüğü anda sizden vazgeçemeyecek ve peşinizden koşacaktır.

Gördüğü doğallık, şefkat ve fedakarlık bir yengeci etkilemek için yeterli üç kavramdır. Ancak tüm bunların sahte olması onu tamamen kaçırır. Bu sebeple gerçekçi bir duygu taşımalısınız. Ancak gel gelelim bir yengeç burcu peşinizden koşuyorsa durup yanınıza gelmesine izin verin. Emin olun birlikte daha mutlu olacaksınız!

Bakınız: Yengeç Burcu Erkeği Çekici Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status