Yengeç Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Yengeç burcu erkeği en çok duygusal olan yapısıyla dikkatimizi çekmeyi başarmaktadır. Duygusal yapısından dolayı romantik hareketler sergilemeyi çok rahat bir şekilde başaran yengeç burcu erkekleri, kadınları tavlamak konusunda pek fazla zorluk çekmemektedir. Peki kadını hem tavlayıp hem de terk eden bu erkek sizce geri dönmek ister mi?

Yengeç burcu erkeği çok tuhaf bir şekilde değişen duygulara sahiptir. Bir anda sizi isteyebildikleri gibi bir anda da sizi hayatlarında istememe kararı alabilirler. Hal böyle olunca bu erkekler sizi oldukça sarsar ve sorularını bir türlü tahmin edemeyeceğiniz cevapsız bir şeyin içerisinde sizi bırakıverir.

Yengeç burcu erkekleri çok sevse dahi ayrıldıktan sonra ilk mesajı sizden beklerler. Barışmayı çok isterler fakat çok garip bir şekilde mesaj atacak cesareti kendilerinde bulamazlar. Oysa ki terk edilen kadın pişman olan erkeği her zaman dik bir şekilde karşısında görmek ister…

Ancak çok uzun zaman olur ve siz ona istediği mesajı bir türlü atmazsanız o artık dayanamaz bir hale gelir ve size geri dönmek istediğini büyük bir korku ile size ifade eder. Yani terk eden yengeç eğer ki sizi unutamaz ise size geri dönmek ister. Yoksa sizi hayatına bir daha geri almak isteyeceğini söylemek pek mümkün değildir.

Yengeç burcu erkeği çok özlese dahi içerisinde size karşı yer alan kıvılcımı dışarı çıkarabilmek için sizin ufakta olsa mesajınızı beklemektedir. Sizin ona atacağınız tek bir adım, onun size yüz adım olarak gelmesini sağlayacaktır.

Size karşı taşan sevgisini yapacağınız tek bir hamle ile çok iyi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Aksi taktirde onların kararsız hallerinin size geri dönmesi için canına tak etmesini beklemeniz aylarınızı belki de yıllarınızı alabilir.

Bakınız: Yengeç Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status