Yengeç Burcu Erkeği Neden Susar?

Yengeç burçları genellikle sessiz karakterde insanlardır. Çok fazla konuşmaya sevmedikleri gibi, bir ortama girdiklerinde de muhabbete dahil olmayı çok fazla sevmezler. Yengeç burcu insanları dinlemeye ve çoğunlukla gözlemlemeyi tercih eder. Bu yazımızda sizler için yengeç burcu erkeği neden susar bunun hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

Yukarıda verdiğimiz bilgiler her ne kadar yengeç erkeklerinin sessiz olduğunu gösterse de, yengeç burcu erkekleri sevdikleri insanla sohbet etmeyi çok sever. Hatta sevdikleriyle olduklarında yengeç burcu erkeklerine ” geveze ” lakabı bile verilebilir. Bu sebeple bu erkekler sustukları zaman bu suskunluğun altında bir problem aranmalıdır. Yengeç burcu erkeklerinin suskunluklarının birçok sebebi vardır.

Akılları kurcalayan bir problem varsa genellikle yengeç erkeği de kadını da sessizliğe boğulur. Sorup cevap almak yerine kendi iç dünyalarında kurarak bir sessizliğe gömülürler. Bu süreçte onu sorgulamalı, aklına neyin takıldığını muhakkak öğrenmelisiniz. Ancak bu şekilde sessizliğini bulabilirsiniz.

Yengeç burcu erkeklerinin susma sebeplerinden biride küskünlükleridir. Yengeç burçlarının ruhları oldukça narin ve hassastır. Hiç uymadığınız bir konudan dolayı onlar kırılıp üzülebilir ve bu sebeple bir sessizliğe neden olabilirler. Bu suskunluğunun sebebi bir küskünlük kaynaklı olabilir. Bu nedenle yengeç burcu erkeği karşınızda bir şey olmadığını belirtse bile gün içinde yaşananları gözden geçirmekte fayda var. Yengeç burcu erkeklerin susma nedenlerinden biri de haksızlığa olmalarıdır.

Haksızlık karşısında hakların çok iyi savunmaya bilseler dahi, karşılarındaki insan eğer anlattıklarını önemsemiyorsa ve sözünü geçiremiyor ise yengeç burcu erkekleri susmayı tercih eder. Bu suskunlukları tamamen karşılarındaki insana düşüncelerini anlatamadıkları içindir.

Yengeç burcu erkekleri ortada hiçbir sebep yokken bazen suskunluğa bürünebilirler. Bunun sebebi is iç dünyalarında yaşadıkları kargaşadır. İç dünyalarında yaşadıkları sorunlar sebebi ile susabilirler.

Bakınız: Yengeç Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Nasıl Davranır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status