Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yengeç burcu burç grupları içinde en sevilen ve en sakin burçtur. Onların hayatları, yaşam anlayışları son derece mütevazidir. Büyük bir bahçede narin olarak görülen çiçek bile diyebiliriz onlar için. Genellikle kendi dünyalarında yaşamayı ve bu dünya içine sadece sevdikleri insanları almayı severler. Böylesine farklı bir burcun erkeği de kadını da genel olarak aynı özellikleri karakterinde barındırır.

Bu yazımızda sizler için yengeç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Yengeç burcu erkekleri evine düşkün bir erkektir.

Çok fazla dışarı da çapkınlıkta gözü yoktur. Kadınların fiziksel özelliğinden çok karakteri onun için önem taşır. Ancak elbette ki her insan gibi bazı fiziksel özellikler de yengeç burcu erkekleri için önem taşımaktadır ve seçimlerini bu doğrultuda yaparlar.

Yengeç burcu erkekleri için uzun boylu kadınlar oldukça dikkat çekicidir. 1.65-1.75 arası kadınlar yengeç burcu erkeklerinin ilk görüşte fiziksel yönden dikkatini çeker. Yengeç burcu erkekleri daha çok doğallık taraftarı oldukları için saçlarında boya olan ve aşırı makyaj ile haşır neşir olan kadınları beğenmezler.

Uzun boylu hafif kavruk ve doğal kadınlar yengeç burcu erkeğinin en çok dikkatini çeken kadın türüdür. Kilo ve vücut hatları yengeç burcu erkekleri için önemlidir. Yengeç burçları kendi öz bakımlarına vücutlarına dikkat ettikleri için karşılarında da bu konu da hassasiyeti olan kadınları isterler.

Sarışından ziyade hafif kavruk, kumral ve esmer kadınlar yengeç burcu erkeğinin dikkatini çekmektedir. aynı zamanda bir yengeç burcu erkeği için fiziksel bir zarafet büyük önem taşır. Tam manası ile salaş kadınlar yengeç erkeklerinin uzaklaşmasına sebep olur. Yengeç erkeği için çıtı pıtı uzun boylu kadınlar idealdir ve yengeçler idealleri dışına çıkmayı hiç sevmez.

Bakınız: Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status