Yengeç Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

Aylık yengeç burcu yorumunuzda bu ay, kendi sağlığınıza veya akraba çevrenizdeki bir kişinin sağlığına dikkat etmeniz gerekecektir. Bakım muhtemelen yaşadığınız evde olacak veya genellikle evde tedavi ile ilgili olacaktır.

Bu ay seyahat ediyorsanız, belgelere ve paraya dikkat edin. Mümkünse peşin ödeme yapmayın, beklenmedik sürprizlerin sizi hazırlıksız bulmasına da izin vermeyin.

Kişisel bir araba ile ilgili sorunlar olabilir ve bu sorunları çözmek için para harcamak gerekir. Bu ayki bir çatışma kısa sürecek, ancak hakaretler, suçlamalar ve hatta bazı durumlarda tehditlerle birlikte çok duygusal olacak.

Aşk hayatınız sıkıcı olmayacak ama istediğiniz gibi olmayacak. Bir şekilde daha fazlasını elde etmek, daha ilginç şeyler deneyimlemek isteyeceksiniz. İlişkinize ne kadar gerçekçi bakarsanız, o kadar az olumsuz duygu biriktirirsiniz.

Bu ay ailenizde olacak bazı iyi olaylar, finansal gelir veya aile şirketlerinden elde edilen kâr ve diğerleri ile ilgili olacaktır.

2020 yılının Ekim ayında akraba veya arkadaş çevrenizde Ekim ayında bir nişan veya düğün mümkündür. Bazılarınızın daha genç ve daha aktif bir kişinin yardımına ihtiyacı olacak bir baba veya büyükbabaya bakmanız gerekecek.

Yengeç kadınları, bir kadınla ilgili kötü haberler karşısında şaşıracak.

Yengeç erkeklerin işyerinde yapacakları daha çok iş olacak, bunun da kısa sürede yapılması gerekecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status