Yengeç Burcu 2022 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Doğum tarihiniz 22 Haziran ile 22 Temmuz arasındaysa, burcunuz Yengeç’tir.

Yengeç Burcunu 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Geçen yıldan daha barışçıl ama aynı zamanda daha içsel olan 2022, en kişisel türden bol miktarda ifşaat vaat ediyor ve en çok ihtiyacınız olduğunda iyi şans için cömert bir yardımdan daha fazlasını vaat ediyor.

Yengeç burç 2022’ye göre, en önemli mesele, en gizli motivasyonlarınızı net bir şekilde anlamak, yaptığınız şeyi neden yaptığınızı ve duygusal ve sezgisel tepkileri neyin ateşlediğini anlamaya çalışmak olmalıdır. Evren asla mükemmelliği beklemez, hatta istemez, ancak eylemlerinizi ve tepkilerinizi netleştirme eylemi, en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkan ve yolunuzu tıkayan bilinçaltı karmaşasını temizleyerek ilerlemenize yardımcı olur.

Rüyalar, sezgiler ve bilinçaltınıza, kişisel dünyanıza ve ilk evinize ve aşk ilişkileri ve yaratıcılığınıza duygular ve derin duygular katan üç ay tutulmasıyla, içsel gelişim ve dış macera için bolca yer olduğundan emin olabilirsiniz.

Aralık ayında tam güneş tutulması, gücünü günlük, rutin dünyanıza ekler ve yatırım yapmak istediğinize eşit ödüller ve ikramiyelerle artan bir çalışma dönemini gösterebilir. Aşk tahminleri Romantik komplikasyonlar ve geçmiş arkadaşlıklar bu 2022’nin başlarında güçlü bir tema, Yengeç:

Ocak başı ile Mart ortası arasında, sevdiklerinizin dünün duygusal taahhütlerini netleştirmeye veya devam eden sosyal soruları çözmeye yönelik güçlü bir ihtiyacı ifade etmelerini bekleyin. Bazı Yengeçler, özellikle Temmuz başında doğanlar, aynı zamanda eski bir ilişkinin, duygusal teklifin veya sosyal kalıbın geri dönüşünü yaşayacaklardır.

Sevdikleriniz bu yılın başlarında geçmiş duygusal önceliklere güçlü bir şekilde odaklanacak: tüm fikirlerinizin, planlarınızın ve romantik niyetlerinizin açıkça anlaşıldığından ve açıkça tartışıldığından emin olun.

Mart ayından sonra, kilit ilişkilerin dramatik bir şekilde ilerlemesini bekliyor: Birçok Yengeç, şimdi neredeyse 5 yıldır ertelenen vaatlerin, aile kesintilerinin veya sevdiklerinden gelen belirsiz sosyal taahhütlerin sonunu yaşayacak. Başkalarının burada ilk hamleleri yapmasını izleyin, Yengeç: gezegensel açılar, gerçek ilerlemenin ancak sevdiklerinizin kendilerini kontrol altında hissetmelerine, ilerlemelerine ve açıkça takdir edilmelerine izin verildiğinde gerçekleşeceğini gösterir.

17 Nisan ve 2 Haziran arasında, daha önce sessiz kalan bir akraba veya yakın aile üyesinin ev beklentilerinde, finansal planlarında veya sosyal/ev önceliklerinde önemli değişiklikleri duyurmasını da izleyin. Burada küçük aksaklıklar yaşanabilse de, Yengeç, bunların çoğu önümüzdeki aylarda önemli gelişmeler getirecek:

Geçmişteki aile içi güç mücadelelerini ve akrabalarla olan yorucu ilişkilerin şimdi solup gitmesini bekleyin. Bu yazın ilerleyen saatlerinde, hoş bir kabul ve romantik paylaşım havası gelecek: 26 Ağustos’tan kısa bir süre sonra, romantik ortakların ve uzun süreli arkadaşların yeni yakınlık, bağlılık ve ev hedefleri önermelerini izleyin.

İlerleme istikrarlı ve ciddi olacak: sevdiklerinizin şimdi olumlu sosyal düzenlemeleri, grup anlayışını ve romantik sadakatin açık kamuoyu açıklamalarını tercih etmelerini bekleyin. Dinamik bir 2022 duygusal değişim, Yengeç: yeni fikirlere ve beklenmedik tekliflere açık olun.

Sağlık Falı Sizin için sevgili Yengeç, sağlık, yeni adım attığımız bu yıl boyunca stres seviyesinden yoğun bir şekilde etkileniyor. Stres bağışıklığı azaltır, dolayısıyla vücudun hastalıklarla savaşma kapasitesini düşürür.

Sizin için en stresli dönem sıcak mevsim gibi görünüyor. Neyse ki, zengin bir vitamin diyeti, ancak kalorisi düşük bir diyet ve düzenli fiziksel aktivite, vücudun hormon seviyesini ve aynı zamanda serbest radikalleri önemli ölçüde azaltan silahları temsil eder. Bu nedenle bu yılki kararlar, en azından sağlık açısından, her mevsim için sağlıklı beslenme ve egzersiz programlarını hedeflemelidir. Ya spor salonuna gitmeyi ya da bir egzersiz grubuna (yoga, dans, aerobik) kaydolmayı ya da uzun yürüyüşler yapmayı, koşmayı ya da yürüyüşe çıkmayı seçiyorsunuz.

Bu yıl boyunca her türlü spor sizin için faydalıdır. Dinlenmeyi unutmayın, çünkü uyku strese karşı bir başka ciddi düşmandır. Uyku saatlerinizle ilgili sağlıklı bir rutin oluşturmaya ve fırsat buldukça rahatlamaya çalışın. Aromaterapi ve müzik terapisinden homeopatiye, masaja, akupunktura ve diğerlerine kadar faydalı olabileceklerini düşünüyorsanız, diğer anti-stres terapilerini de deneyebilirsiniz.

Para ve Kariyer Çalışması son derece önemli olmaya devam ediyor, Yengeç. Kişisel olarak sizin için en iyi olanı, yükümlülüklerinize ve sorumluluklarınıza uygun olanı bulma ve aynı zamanda daha uzak hedeflere ve hırslara ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir öğrenme sürecidir.

Burcunuz, 2022’nin herhangi bir işi yerine getirmek için gereken ayrıntıları, fiziksel çabaları ve disiplini isteyerek üstlenme gerekliliğini ortaya çıkardığını gösteriyor. Yılın ilk üç ayı, hızlı hareket eden çabalar ve sürpriz tekliflerle dolu olacak. Yengeç Burç 2022, hırs, tutku ve sıkı çalışma gerektiren hedefler belirlediyseniz, onları Şubat, Mart ve Nisan aylarında harekete geçirmeye çalışın. Bu, güçlü ilerleme elde etmek için yılın en iyi kısmı. Ayrıca, bu süre zarfında size önemli bir rekabet avantajı sağlayan biraz daha fazla risk alma olasılığınız daha yüksektir.

2022 Aylara Göre Yengeç Burcu

Ocak ayı tavsiyesinde bulunuyor – Aileniz, eviniz veya çocukluğunuzla ilgili güçlü duygular sizi bunaltıyor gibi görünüyor ve bunların üstesinden gelmek için çaba sarf edeceksiniz.

Şubat – Bu ay, bekar Yengeç’e ilgisini artıracak ve duygusal bir ilişki başlatacak biriyle tanışma şansı verebilir.

Mart – Sağlığınıza odaklanmanın ve daha iyi alışkanlıklar edinmenin tam zamanı.

Nisan – Yengeç burcunda doğanlar bu konuya daha fazla dikkat etmelidir çünkü bu ay daha eski sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir.

Mayıs – Dolunay Yengeç’e beklenmedik bir miktar para getirebilir ve Güneş, gelirlerini artırmak için her şeyi mümkün kılacaklarını belirleyebilir ve hatta onlara bu konuda fırsatlar bile getirecektir.

Haziran – Yengeç, profesyonel olarak dikkat çekmelerine yardımcı olacak ilginç ortaklıklar kurma ve imzalama şansına sahip olacak.

Temmuz – Temmuz duygusal olarak hareketli bir ay olacak. Şimdiye kadar, işlerin birikmediğini hissettiler, bundan sonra aşka başka bir anlam, başka bir çağrışım verecekler.

Ağustos – Yengeç, paralarını nasıl yönettiklerini yeniden değerlendirmeye zorlayacak bazı durumlarla karşılaşacak ve stresten uzak ve keyifli bir şekilde para kazanmak için yeni yöntemler keşfetmek mümkün.

Eylül – Bu dönemde Yengeç, strese ve çabuk sinirlenmeye daha yatkındır ve bu sinirlilik uykusuzluk çekmelerine neden olabilir.

Ekim – Yengeç burcunda doğan kişiler, kısa süreli bir ilişki veya evlilik olsa bile mevcut ilişkilerinde kendilerini pek rahat hissetmeyeceklerdir.

Kasım – Yengeç, birçok kişinin daha iyi profesyonel sonuçlar elde etmeye odaklanmak isteyeceği enerjiye sahip olacak.

Aralık – Bu ay, Yengeç’e daha romantik ve tutkulu anlar ve ortaklarına karşı daha büyük bir açıklık getirecek. Uzun süreli ilişkiler içinde olanlar veya halihazırda evli olanlar bu ay tercih ediliyor.

2022’de Kendinizi Olumlu Yönlerde Değiştirin

En çok değişimi ve hareketi gören, hala yaşamınız üzerinde önemli etkiye sahip olan gerçekleriniz, tutkularınız ve arzularınız ve başkalarıyla olan bağlantılarınızdır. Asla yeterince doğruya sahip olamayız… ve bu gerçekler içsel olduğunda ve tutkularınızın anahtarlarını elinde tuttuğunda… onları asla yeterince keşfedemezsiniz.

Romantik ve romantik bağların bu evrensel aydınlanma anlarına çekilmesi muhtemeldir, bu 2022’de öncekilerden daha fazla. Sezginizi yakından dinleyin… ve sonra onu mümkün olduğunca bütünlük ve disiplinle dünyaya taşıyın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status