Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek görmek, ticari hayatta  işlerin kolaylaşacağı ve rahat geçime yorumlanır. İşsiz olan biri ise ilerleyen günlerde yeni bir işe girerek yeniden rahat geçinebilir. Rüyada sevdiğiniz bir yemeği yemek,  yaptığınız işlerde kolaylıklar yaşamak ve daha çok para kazanmaya yorumlanır. Zor gerçekleşeceğini düşündüğünüz bir iş daha kolay ve kısa sürede gerçek olur. Eğer rüyayı gören kişi öğrenciyse ders notları yükselir. Çalışanlar ise iş ortamında zorlanacağınızı düşüneceğiniz bir projede başarılı olunur.  Rüyada yemek yeyip hazımsızlık hissetmek, borçlara ve maddi olarak sıkıntılar yaşamaya yorumlanır. Yanlış harcamalar yüzünden pişman olabilir ve borçlanma söz konusu olabilir. Borç bitmeden başka bir borç yapmak durumunda da kalabilirsiniz.

Rüyada Yemek Yediğini Görmek

Rüyada yemek yemek, rızkın artmasına ve rahat geçime yorumlanır. Ailesini geçindirenlerin maaşlarına zam gelir. Eğer toplu para bekliyorsanız elinize geçer ve daha iyi şartlara sahip olunabilir. Şimdiye kadar biriktirdiğiniz paranın hayrını görebilirsiniz.

Rüyada Yemek Hazırlamak

Rüyada yemek hazırladığını görmek, iş hayatında ün kazanmak ve şöhret olarak yorumlanır. Rüyada büyük bir masada muazzam yemekler hazırladığını görmek, saygınlık kazanmaya yorumlanır. Rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından takdir edilir. Sizi örnek alıp takdir eden kişiler olabilir. Sosyal çevrenizde de değer kazanacağınız bir döneme işaret eder.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yediğini görmek, hiç unutamayacağınız güzel şeyler yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada tatlısını paylaşmak, hayatını iyiliğe ve güzelliğe adamış biriyle yolların kesişmesine yorumlanır. Bekar olanlar hayırlı bir talip haberi alabilirler.

Rüyada Acı Yemek

Rüyada acı yediğini görmek, planladığınız hayatınızın istediği gibi gitmeyeceğini gösterir. Yemek yediğini gören bir kişinin nimetleri, rızkı ve maddi geliri artacaktır. Fakat acı yemek bazı sıkıntıların habercisidir. Bazı aksilikler çıkabilir ve parasal konularda hesapta olmayan masraflar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status