Yay Burcunun Ruh Eşi Hangi Burçtur?

Değişken ruh hallerine sahip olmada en az ikizler burcu ile yarışabilecek düzeyde olan yay burcunun, mükemmel birlikteliği yakalayabildiği yegane burçlardan biri ve belki de en güçlü olanı ikizler burcuna sahip olan bireyler olacaktır. Bu iki burcun da seyahat etmeyi sevmeleri, insancıl ve sosyal adalet yönlerinin çok güçlü olması sebebiyle pek çok yönden uyumu yakalayabilmiş olmaları bu durumda güçlü birer etkendir.

İkizler burcu yayın dikkatini çeker. Çünkü ikizlerin kendine has tutkuları, girdikleri ortamlarda fark edilmelerini sağlayan albenileri ve sosyal kişilikleri vardır. Tüm bunlarda kendisini bulacaktır yay insanı.

Diğer yandan kovalar, koçlar, aslan ve teraziler ile de birbirlerine yakın pek çok bakış açıları vardır. Kovalar ile çok sıkı bir dostluğun temellerinin garantisini verilebilir. Çünkü  yayın, o insanlara hesap vermekten hoşlanmayan tavırları, bağnaz düşüncelere olan marjinal fikirleri ve her ortamda fark edilen güçlü hitabet yetenekleri ile kovanın zor çelinen ilgisine kolayca sahip olacaktır.

Güzel bir arkadaşlık başlangıçta olacaktır. Daha sonra ise bu arkadaşlık aşka dönüşebilmekte ve yay burcu bireyi kendisini bir kovanın tamamladığını fark ederek daha sıkı bir bağlılık kurulabilir.

Bir terzi ve koç burcu da aynı nedenlerle ilgi duydukları yay burcunun ruh eşi olmaya aday burçlardan sayılır. Her burcun tolere edemeyeceği kadar çok hümanisttirler. Çoğu insanın umursamadığı insanlığın acı yüzünü onarabilmek için kendisine düşen sorumluluğu çok fazla ciddiye alırlar. Kendileri gibi düşünmeyen ve davranmak istemeyen burçların insanlarıyla uzun süreli ilişkiler kuramazlar.

Bir yengecin evine olan düşkünlüğünü ve kapalı kutu gibi olmasını anlayamazlar, oğlaklar gibi kendi kendisine yetemeyecek kadar çok insan sevgisine sahiptirler. O yüzden pek çok yararlı kuruluşun çalışmalarına katılım sağlarlar, aktif rol alırlar. Bu sebeple su ve toprak elementi burçlar ruh halleriyle uyumlu olamaz. Kendi elementine sahip olan aslanlar da onları fiziken ve ruhen ve duygusal olarak tamamlar. Ruhunu tamamlayan burçlar olarak terazi, ikizler, koçlar sayılabilir.

Bakınız: Yay Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status