Yay Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

Aylık yay burcu yorumunuzda bu ay Merkür, Mart ayından itibaren yavaşlama modunda olduğundan 16 Nisan’a kadar yavaşlama modunda devam edecek. Bu hareket yaratıcı projeler, romantizm, aile hayatı ve ekip işleri alanlarını tetikleyecektir. Yeni fikirlere açık olabilir, yeni plan ve projelere sıcak bakabilirsiniz. Ekip çalışmasında da duygularınızı kontrol eder ve sakin kalırsanız, yaratıcı işler ortaya çıkabilir.

2018 yılının Nisan ayında yay burçları Merkür konuşma ve zekayı işaret ettiği için, bu aşamada iyi şeyler konuşmak için dikkatli olmalısınız. Ekip aktivitelerinde ayrılık yaratan varsayımlar yapmayınız. Yaratıcı projelerinizi tamamlarken ekstra bir sakin kalmanız gerekebilir. Yeni hobilere de katılabilirsiniz. Lütfen romantik ilişkilerde acele kararlar almayın. Gençlik gruplarıyla da çalışabilirsiniz. Aşk hayatında sorunların üstüne gitmek yerine çözüm odaklı olmaya gayret edin.

Mars finans, birikim, para ve konuşma, iletişim alanlarında kalacak. Bu gezegen bütün ay boyunca bu alanda olacak. Finansal yönetimin önemini göstermektedir. Yarı zamanlı projeler arıyorsunuz ve bu, mevcut projelerinizi tamamlamak için iyi bir fırsat. Masraflarınızı da kontrol etmelisiniz. Lütfen bir kariyere de odaklanmaya çalışın. Ek işler alabilirsiniz.

Güneş bu ay sağlık, iş ve meslektaş alanında kalacak. İş sektörünüzün bir çeşit karmaşıklık üreteceği için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. İşinizle veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizle ilgili sorunlar olabilir. Lütfen işlerinize ve konuşmalarınıza dikkat edin.

Sağlığınız ve mali yükümlülükleriniz de odakta olacaktır. Venüs ayın son haftasında profesyonel ve kişisel ilişkiler için sektöre girecek. O zamandan itibaren odak noktanız kişisel ve profesyonel alandaki ilişkilere kayıyor olacaktır. Her iki alandan da yeni ilişkiler başlatabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status