Yay Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

Aylık yay burcu yorumunuzda bu ay, evde veya akrabalarınızda tartışmalı, tatsız ve çatışma durumları yaşayacaksınız. Hak her zaman sizin tarafınızda olmayacak, bu da sizi daha da duygusal ve kolayca incinecek.

Bu ay boyunca duygularınızı kontrol etmek ve özellikle bu ayın tatillerinde gereksiz gerginlik yaratmamak iyi olur.

Mayıs ayında, onun için önemli olan bir konuda ona yardımcı olmak için yakın bir kişiyle ilgili önemli bir karar vermeniz gerekecek.

Bu ay boyunca, bir ev veya mülk sorununu çözmek için arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla ilgilenmekten kaçının. Büyük olasılıkla, müdahaleleri sorunu daha da kötüleştirecektir. Ancak kendi başınıza halledemiyorsanız, profesyonel yardım alın.

Mayıs, bu burçtaki evli olmayan insanlar için aşk deneyimleri için hayırlı bir ay olacak. Çeşitli vesilelerle yeni tanıdıklar, toplantılar veya toplantılar yapmak üzeresiniz.

Mayıs ayında, dünyevi burçlar altında doğan insanlarla ilişkilerinizde geçici gerilim yaşayacaksınız. Bu tür insanlarla yeni tanışmalar zorlukla başlayacak, bazı yanlış anlamaların veya ilk olumsuz izlenimlerin üstesinden gelecektir. Ancak daha sonra, gelişimleri sizin için ilginç ve faydalı olacaktır.

Bu ay boyunca daha yüksek harcamalara sahip olma olasılığınız çok yüksektir, bu nedenle zorluklardan kaçınmak için her şeyi önceden planlayın.

Su burçları altında doğan insanlarla maddi ilişkiler, istemediğiniz bir yönde gelişecektir.

Yay burcu kız ve erkek çocuklar, yaşlı insanlarla önemli tanışıklıklar kuracak ve bu da onların bir kişi olarak gelişimlerine olumlu bir etkide bulunacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status