Yay Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

Aylık yay burcu yorumunuzda bu ay, ya nakit makbuzlar ya da evinizde alacağınız yeni bir satın alma ile mutlu olacaksınız. Bu ay boyunca daha iyi bir iş teklifi bekleyebilirsiniz veya mevcut işinizi değiştirme, ek bir taahhüt bulma ve daha fazlasını yapma fırsatınız olacak.

Kasım ayında, yakın temasta olduğunuz birinden ayrılma yaşayacaksınız ve çoğu durumda bu, bir şekilde üzerinizde hala olumlu bir etkisi olacak bir adım olabilir.

Muhtemelen bu ay meslektaşlarınız veya bir yöneticiyle ilgili beklentileriniz olacak, ancak bir çıkar çatışması veya hedeflerdeki bir tutarsızlık olayların gidişatını değiştirecektir.

Aşk hayatınız karmaşıklaşacak ve ortaya çıkacak olaylar, bir değişim için üzerinize baskı yapmak için olacaktır. Bununla birlikte, hazır değilseniz, işler sizin için çok karmaşık, imkansız olabilir.

Bu ay boyunca, yakın kişinizi veya akrabanızı ilgilendiren bir mahkeme veya yasal davanın gelişimini tartışacaksınız.

2020 yılının Kasım ayında hassas bir durumdan nazikçe çıkmak için taviz vermeniz gerekecek. Bu durumda özür dilemeye çalışmak size yardımcı olmaz, hatta hazırlıksız olacağınız diğer kişide duyguları kışkırtabilir.

Bu ay boyunca, bir çocuğun doğumuyla ilgili keyifli bir olay bekleyin, yoksa bir gencin başarısından memnun kalacaksınız. Bu ay rüyaları takip edin; tesadüfi olmayacaklar. Beklenmedik bir şekilde alacağınız bir hediyeden özel duygular doğabilir.

Yay burcu kadınların maddi sorunları olacak veya bunları ebeveynlerinin veya akrabalarının evinde çözmeye yardımcı olmaları gerekecek. Paranı neye harcadığına dikkat et!

Yay erkeklerin, bir kızı, torunu veya yeğeniyle ilgili önemli bir olayı ya da taahhüdü olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status