Yay Burcu Haftalık Yorumu 31 Ağustos 2020 – 06 Eylül 2020

Haftalık yay burcu yorumunda bu hafta, diğer önemli insanların önünde gerginlik yaratan veya sizi bir şekilde itibarsızlaştıran insanlara daha fazla dikkat edin. Bu hafta boyunca, size karşı böyle bir tavrın veya eylemin nedenini en az bir samimi konuşma yaparak bulmak önemli olacaktır.

Bu hafta işinize daha fazla konsantre olmayı gerektirecek. Daha fazla görev üstlenmeniz, daha fazla bilgi işlemeniz, daha fazla sipariş almanız veya size daha pahalıya mal olacak başka taahhütleriniz olması gerekecektir.

Genel olarak, bu hafta görevlerinizi ve planlarınızı başarıyla uygulamak için çeşitli fırsatlara sahip olacaksınız. Yardım alırsınız ya da ihtiyaç duyulursa şanslı olursunuz.

Bu hafta finansal belgeler veya bir sözleşme hazırlamak için zaman ayırmanız gerekecek ve bunların bir banka, kredi veya sigorta kurumu vb. İle ilgili olması gerekecek.

Bu yedi gün içinde bir akraba veya arkadaşınızın sağlığı ile ilgili haberler alacaksınız. Tedavisinin gelişimini takip edeceksiniz veya bir hastaneyi ziyaret edeceksiniz.

Yay Haftalık Burç 31 Ağustos – 6 Eylül 2020

Bu hafta boyunca, rüyalar size yakın gelecekte gerçekleşmek üzere olan olaylar hakkında bilgi verecektir. Umarım onları hatırlayacak ve doğru yorumlayabileceksiniz.

Yay burcu erkeklerin yabancılarla finansal ilişkileri veya konuşmaları olacak. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan bir kişiyle birlikte çalışmak, bir miktar para harcaması gerektirecek şekilde dışlanmaz.

Yay kadınları ev ilişkilerinde, iç mekanlarında veya rahatları için önemli olan diğer şeylerde bir iyileşme bekleyeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status