Yay Burcu Haftalık Yorumu 26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018

Haftalık yay burcu yorumunda bu hafta Venüs iş, meslektaşlar, sorumluluk, mücadele ve sağlık alanınıza girecek. Bu aslında bir tür karmaşık harekettir, çünkü Venüs iş alanında çok verimli değildir. Size bazı mücadeleler verebilir. Venüs 28 gün boyunca burcunuzda kalıyor. Önümüzdeki 28 gün için işleriniz ile meşgul olacaksınız. İşyerinizde yönetilecek çok şey olacak. İş yerinde zıt görüşler ile karşılaşma riski var. İletişiminize dikkat etmelisiniz. Bu kolay bir aşama değildir. Yani, işinizi çok etkili bir şekilde yapmak için yeterli zaman ayırmalısınız.

Sağlığınızı ve canlılığınızı geliştirmeye çalışacaksınız. Bu, doğal bir diyetin takip edilmesi için iyi bir zamandır. Tatlı ve korunmuş gıda maddelerini yemeyi tercih edin. Lütfen bu arzuyu kontrol edin. Aksi takdirde sindirim sorunları olabilir. Yükümlülükler de büyük bir odak noktası olacak. Bu yükümlülükler uzun vadede olabilir. Finansman için de dikkat edilmesi bir süreçtir. Lütfen masraflar için iyi plan yapın.

Bu hafta boyunca uzun vadeli projeleriniz ile ilgili bazı endişeleriniz olacaktır. Dolunay, kolektif projeler, grup çalışmaları, uzun süreli dernekler, toplantılar, çocuklar ve karlar alanı üzerinde yükselecek. Bu hafta boyunca uzun vadeli projeleriniz ile ilgili bazı endişeleriniz olacaktır.

Dolunay, toplu projeler, grup çalışmaları, uzun vadeli çağrışımlar, çocuklar ve karlı yatırımlar alanı üzerinde yükselecek. Dolunay, duyarlılığı ve duygusal mücadeleleri gösterir. Yani, uzun vadeli ilişkilerinizle ilgili bazı endişeleriniz olabilir. Lütfen pratik olmaya çalışın.

Aşk hayatında kuruntulardan kurtulmalısınız. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Eski sevgiliniz hakkında bazı endişeler olabilir. Bekar olanlar bu hafta yeni bir aşkın temelini atabilirler.

Bu hafta romantik yanınız ağır basabilir. Romantik yaşamda bazı değişiklikler görebilirsiniz. Çocuklarınız ile daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sosyal yaşantınız da aktif olacak. Uzun vadeli ilişkiler ile ilgili stratejilerinizi gözden geçireceksiniz. Bilimsel ve teknik iletişimden projeler de görülmektedir. Bu hafta, ideal uzun vadeli ortaklar arayışında geçireceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status