Yay Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık yay burcu yorumunda bu hafta Venüs iş, sağlık ve yükümlülükler alanından geçiyor. Venüs, aşk, para ve lüks gezegenidir. Aşk hayatında mutlu olmayabilirsiniz, ancak bu Venüs’ün etkisi işyerinde destekleyici ortamı gösterebilir. İşyerinde bir yenilenme ya da yeni bir enerji olabilir. Eğlence zamanı veya parti gibi iş yeri etkinliklerine katılabilirsiniz. Yeni projeler ortaya çıkabilir. Meslektaşlarınızla tartışmalarınız olacak. Bu süre boyunca, güzelliğinizi ve canlılığınızı geliştirmeye çalışacaksınız.

Güneş ve Merkür, romantizm, eğlence, keyif, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, öz-tanıtım ve yaratıcı işler alanında hareket ediyor. Bu gezegensel uyum, yaratıcı projelere çok fazla odaklanmanıza fayda sağlıyor. Yeni hobiler de edinmeniz olasıdır.

Merkür retrosu ile birlikte iletişim ve akıl dünyası yavaşlama modunda olduğundan, projelerinize çok dikkatli olmalısınız. Aceleci kararlar almayın ve zamana bırakmanız gereken konular da olabilir. Biraz daha sakin kalmanız gerekebilir.

Mevcut projelerde yeniden çalışma yapılabilir. Takım tartışmaları ve beyin fırtınası oturumları görülür. Bu hafta aşk meselesinde son kararı almak için harika bir zaman değil. Lütfen bu Merkür gerilemesinin aşk ve sevgi alanından ayrılıncaya kadar bekleyin. Sosyal etkinliklere katılacaksınız. Lütfen gizli olaylarınıza da dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status