Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde hassas veya daha ciddi finansal sorunları çözeceğiniz bir hafta var. Erkeklerle olan ilişkileriniz, kendi cinsiyetiniz ne olursa olsun, oldukça öngörülemez olacak ve hayatınızda kısa veya uzun vadeli karışıklıklara yol açabilir. Hem genç hem de yaşlı insanlarla iletişimde zorlanacaksınız. Sabırsız olacaksınız ve bu daha sık çelişki ve anlaşmazlıklara neden olacaktır.

Ateş burçlar altında doğan bir ormanla olan ilişkiniz, uzlaşmazlık, inatçılık veya küstahlığın tezahürleri nedeniyle bir testten geçecek.

Bu haftanın bazı güzel olayları gençler veya çocuklarla ilgili olacak. Başarılar veya bunlarla ilgili iyi haberler, beklenmedik, doğaçlama kutlamalar veya toplantılar için bir fırsat olabilir.

Hafta boyunca kendi çocuğunuz veya çocuklarınız varsa, onların eğitimleri, yeteneklerinin geliştirilmesi veya yeni beceriler vb. İçin ek fon ayırmanız iyi olacaktır.

12 – 18 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta sorun her neyse gelip gidecek. Çözemeyeceğiniz bir sorun olma ihtimali düşüktür. Elbette, her şey kendi eylemlerinize ve kararlarınıza bağlı olacaktır, ancak farklı koşullar artık kesinlikle sizin tarafınızda olacaktır. Genel olarak, bu yedi gün boyunca ilginç deneyimler bekleyin.

Yay burcu kadınların ailelerinde kadınlarla ilgili ciddi sorumlulukları ve görevleri olacaktır. Bir kızı veya torunu olanlarınız, haftayı özel bir deneyimle hatırlayacaklar.

Yay burcu erkekleri bu burç burcunun aktif temsilcilerinden daha pasif olacak. Ailenle ilgili olayları bekleyeceksin, ama onlarda başrolü başka birine bırakacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status