Yay Burcu Günlük Yorumu (30 Kasım 2017)

Yay burcunda bugün iyi haberler gününüzü daha neşeli kılacak. Uzun zamandır önemli bir şey için çalışıyordunuz ve bugün meyve verecek. Meslektaşlarla bir gezi olabilir. İyi vakit geçireceksiniz. Uzun vadede size fayda sağlayacak finansman konusunda bir karar verebilirsiniz. Bugün kutsal mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sosyal çevrenizde bugün birçok etkinlik düzenleniyor. Sonuç olarak, eşinizin bazı insanlar ile iletişiminden rahatsız olabilirsiniz. Daha önce sevdiğiniz biri sizi şu an rahatsız etmiş gibi görünebilir. En iyi şey bugün kendinizi şımartmanız olacaktır. Güven problemlerini aşmanız gerekecek.

Yay Burcu Günlük Para ve Kariyer Yorumu

Huzurlu değilsiniz. Sırasıyla ahlaki ve mantıksal olarak doğru kararları almak isteyen kalp ve zihin arasında sürekli bir savaş var. Kalbinizi takip edin ve aklını susturmak için bir şeyler yapın. Kendinize yeni bir sorumluluk yüklemeye çalışın. Fazla düşünmeden harcarsanız finans konularında rahatsızlık olabilir.

Yay Burcu Günlük Sağlık Yorumu

Ayaklarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çok fazla ayak işi gerektiren bir işte çalışıyorsanız, bu nedenle ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Rahat bir çorap ve ayakkabı kullanın. Biraz acı çekerseniz ayak masajı yapın veya ayaklarınızı sıcak suyun içine yarım saat kadar bekletin. Ağrı şiddetlenirse, en yakın doktora danışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status