Yay Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Yay erkekleri hayatı doruklarında yaşamaya oldukça alışık olup keyiflerine aşırı düşkündürler. Bir şeylere fazla anlam yüklemeyi sıkıcı bulup pek fazla sevmezler. Hayatı olduğu gibi akışına bırakarak yaşarlar. Bu sebeple olası bir ayrılık durumunda onlar çok üzülmeyebilir ve çok etkilenmeyebilirler fakat bu onların elinde olan bir durum değildir. Eğer onları geri kazanmak isteniyorsa kendinize olan güveninizin yüksek olması gereklidir önce kendinize güvenmelisiniz.

Yay erkekleri romantik davranışlar içerisine girmekten pek hoşlanmamakla beraber duygusal aktiviteler içerisine girmekten hiç hoşlanmazlar. Bu sebeple ne kadar ayrılmış iki sevgili gibi olunamazsa o kadar iyi ve etkili olur.

Yay erkekleri hayatlarını yaşamaya devam ederken ara sıra sizi düşünmesine engel olamazlar bu sebeple sosyal medya hesaplarınızda aşk acısı çekiyor gibi değil de sinirli paylaşımlarda bulunmasının faydası olacaktır ve direk bir şeyler paylaşmak yerine o hesaplardaki gönderiler beğenilebilir. Aklına düştüğünüz zaman sosyal medya hesaplarını mutlaka kontrol ederler

Bir kadın yay burcu erkeği döndürmek için neler yapmamalıdır ? Yay erkeği umursamaz olan kadınlardan hoşlanmadıkları gibi aşk acısı ile derbeder olmuş kahrolan kadınlardan da hiç haz etmezler. Bu sebeple ne yaşıyor olursanız olun hareketlerinize dikkat ederek abartıya kaçmamalısınız ve bu gözlerinde küçümsemeye sebep olup küçümseme hissine kapılabilirler.

Sevdikleri kadın gibi olmalı, sizi birlikteyken nasıl sevdiyse bu hareket ve tavırlar dışarısına çıkmamalısınız. Değişmekte olan ve tanımadığı bir kadına dönmeleri aşırı zor olacaktır.

Bu sebeple tanıdıkları gibi kalınız. Geri dönmelerini beklediğiniz süre zarfında en dikkat etmeniz gereken şey ise üzerilerine gidip sıkarak baskı uygulamamanız olmalıdır. Kendi dünyanıza dönerek kendi hayatınıza yön verebilmeli ve ancak bu sayede haber aldığı arkadaşlarınız vasıtasıyla sizle ilgili bir şeyler öğrenip öğrenmediğinden veya sosyal medyayla ilgisi olup olmadığından emin olmalısınız. Aksi halde boşa bir bekleyişin faydası olmayacaktır.

Bakınız: Yay Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status