Yay Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur?

Yay burcu erkeği her ne kadar şıklığına önem vermese de estetik vücut yapısı, çekici gözleri ve keskin yüz hatlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Hayatındaki insanlara, dostlarına değer veren arkadaş canlısı bir yapıya sahiplerdir. Oldukça sıcak kanlı, iyimser ve konuşkan olan bu burç aynı zamanda espri yeteneği sayesinde bulunduğu ortamın neşe kaynağı haline gelir.

Sosyal hayatları oldukça aktiftir ve arkadaş çevreleri geniştir. Yay erkeği dürüst ve güvenilirdir. Her ne pahasına olursa olsun doğruyu söyler; olumlu ya da olumsuz eleştiriler yapmaktan kendini ger çekmez.

Yay burcu erkeği için en ideal burç Koç kadınıdır. Bu iki burç adeta birbirleri için yaratılmışlardır. Koç kadınının entelektüel, girişimci, dürüst tavırları Yay erkeğinin başını döndürür. Koç kadının daima başarılı olmak ister ve bu konuda oldukça azimli ve tutkulu bir yapıya sahiptir, tuttuğunu koparır. Aynı zamanda başına buyruk olan hem kendi hem de başkalarının özgürlüğüne çok önem veren Koç kadını Yay erkeğini çeker.

Yay burcu erkekleri bu burçtaki kadınların fiziksel olarak cazibelerine, kendilerinden emin tavırlarına, entelektüel bilgi birikimi ve sohbetlerine, arkadaşlarıyla olan ilişkilerine farkına varmadan hayran kalır. Koç kadınına aşık olan Yay erkeğinin hayatında dış görünüşüne daha fazla önem gösterme, spora olan ilgilerinde artma görülür.

Yay burcu erkeği etrafındaki Koç kadını fark ettiğinde bu kadının cazibesine kapılacak ve onu daha yakından tanımak isteyecektir. Bu süreçte gelecek planları ve kariyerine kendini adamış olan Koç kadını başta istemese bile zamanla Yay erkeğinin çabalarına kayıtsız kalamayacaktır. Böylece hayatının aşkı arayışında olan yay erkeği mutluluğu ve huzuru yakalarken aşka ve duygulara kapılarını kilitleyen Koç kadını yaptığı tercihte ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaktır.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status