Yay Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

Yay erkekleri hayatı doruklarında yaşamayı oldukça sevmektedirler. Bir şeylere aşırı fazla anlam yüklemeyi yay burcu erkekleri sevmezler. Yay burcu hayatı olduğu gibi yaşamayı severler. Bu sebeple olası bir ayrılık onları çok üzmeyebilir fakat bu onların elinde olmayan bir şeydir. Eğer onları kazanmak istiyorsanız kendinize güveninizin tam olması gereklidir. Kendinizden emin olarak konuşmalısınız ve kendinizden emin olduğunuzu hissettirerek onlara bu güveni vermelisiniz.

Bir Kadın Yay Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Yay erkekleri romantik davranışlardan fazla hoşlanmazlar ve romantik davranışlar içerisine girmezler çok fazla duygusal aktiviteleri sevmezler. Bu nedenle ne kadar ayrılmış iki sevgili olmazsanız o kadar iyi iletişim sağlanılacaktır. Yay erkekleri hayatlarını yaşamayı severler ve sorunları sevmezler hayatlarını yaşamaya devam etmeyi tercih ederler ancak ara sıra sizi düşünmelerini engelleyemez bu durum yani hayatlarına devam etseler bile sizi akıllarının bir köşesinde tutarlar.

Bu sebeple sosyal medya hesaplarınızdan aşk acısı çekiyormuşcasına değil de sinirli paylaşımlar yapmanızda fayda olacaktır veya direk olarak bir şeyler paylaşmak yerine o hesaplarda bulunan gönderileri beğenmeyi tercih edebilirsiniz daha etkili olacaktır. Aklına düştüğünüz vakitte sosyal medya hesaplarınızı kontrol ederek sizle ilgili bilgi almayı seçecektir. Bu sebeple neler paylaştığınıza ve neleri beğendiğinize aşırı dikkat etmeniz gerekmektedir. Tedbirli olmak her zaman sizi bir adım öteye taşıyacaktır.

Yay erkekleri umursamaz kadınlardan hoşlanmadıkları gibi aşk acısından kahrolan ve kendini bırakmış kadınlardan da hoşlanmamaktadırlar. Bu sebeple ne yaşıyor olursanız olun hareketlerinizi abartılı hissettirmeyin.

Bu yay burcu erkeği gözünde küçük düşmenize ve küçümsenmenize sebep olacaktır. Sevdikleri kadın şeklinde olmaya devam etmelisiniz, sizle ayrılmadan önce sizle birlikteyken nasılsanız o şekilde devam etmelisiniz böylelikle size olan sevgisi devam edecektir. Değişen ve tanımadığı bir kadına dönüşmeniz onun sevgi durumunu sarsacaktır.

Bakınız: Yay Burcunun Ruh Eşi Hangi Burçtur?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status