Yay Burcu 2022 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Doğum tarihiniz 22 Kasım ile 21 Aralık arasındaysa, burcunuz Yay.

Yay Burcunu 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Burcunuza göre, 2022’nin en enerjik yönlerinden biri ortaklıklarda, ilişkilerde ve her türlü taahhütte bulunur, Yay. Samimi ve romantik ilişkilerden iş ilişkilerine, sadece önemli yaşam taahhütlerine kadar, önemli açılardan enerjiniz, başkalarıyla ve ittifaklarla daha yakın çalışmak için daha güçlü yollar bulmaya yöneliktir. Uyulması gereken kurallar ve uyulması gereken kurallar var ama aynı zamanda güven, saygı ve sevgi üzerine kurulu daha yüksek bağlantılar için yeni fırsatlar da var.

Ocak ayındaki ay tutulmasının getirdiği ortaklığa ek olarak, ay büyüsü ayrıca Haziran ayında çalışmak için iş ve sorumluluklar ve Kasım ayında hayaller ve onlarla birlikte gelen her şeyi ekler. Yaşamla birlikte gelen yükümlülüklere daha derin bir duygusal bağlılık ve iç dünyanızla yeni empatik bağlantılar bulmak, bu yılı aydınlatıcı ve güçlendirici bir yıl haline getiriyor.

Aralık ayında kendi burcunuzda tam güneş tutulması, hayatınızın yüzeyine bazı güçlü potansiyeller getiriyor. Bir yılı inşa etmek için harcadığınız o rüya gibi hedeflerin peşinden gitmeye hazır olun.

Aşk tahminleri:

Sevdikleriniz yakında modası geçmiş fikirleri, inançları veya alışkanlıkları terk edecek, 2022’nin başlarında romantik ortakları veya yakın aile üyelerini geçmiş kalıpları ve davranışları dikkatlice incelemek için izleyin. Önemli endişe alanları, yaşlı akrabalarla güç mücadelelerini, sağlık rejimlerini veya uzun vadeli finansal planlamayı içerebilir:

Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, yeni seçeneklerin sürekli olarak keşfedilmesini ve uzun vadeli romantik ortaklardan sosyal bağımsızlık beklenebilir. Bunların çoğu sağlıklı, muhtemelen akrabalar veya uzun süreli aile dostları ile neredeyse 18 aylık verimsiz ilişkiler dönemini sona erdirecek.

Birçok Yay burcu, Mart ve Nisan ayı başlarında hızlı bir fiziksel duygusallık ve romantik çekim dalgasıyla karşılaşacak: tüm önemli ilişkilerde yeniden alevlenen bir flört ve fiziksel canlılık farkındalığı bekleyin.

Bekar Yaylar ayrıca yaşlı meslektaşlarına, iş ortaklarına veya iş ortaklarına aşırı derecede çekilebilir. Eğer öyleyse, yavaş ol ve açık bir onay için bekle: Haziran ortasından sonuna kadar güçlü bir romantik çekim neredeyse kaçınılmaz olacak.,

Haziran ayının başlarından sonra romantik ortaklar yeni iş görevlerine, kariyer seçeneklerine veya finansal tekliflere son derece odaklanabilir. Destekleyici olun ve belirsizliğin sona ermesini bekleyin: Önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeni bir gelir kaynağı veya iş başarısına giden yol, romantik ortakların acil yaşamlarını, taahhütlerini veya ev yükümlülüklerini aktif olarak değiştirmesine neden olabilir. 2022’nin çoğu, daha önce gergin veya mesafeli ilişkilerde bir güvenlik inşası olarak yaşanacak,

Yay: Romantik ortakların şimdi dünün sorunları ve eski başarı sorunları ve başarısızlığa karşı barışmalarını bekleyin. Ağustos ayının ilerleyen saatlerinde mantığın sesi olarak hareket etmeniz gerekebilir.

Sevdiklerinizin beklenmedik iş planları veya riskli finansal girişimler tarafından anlık olarak gözlerinin kamaşmasına dikkat edin. Odaklanın, sevdikleriniz çabalarınızı takdir edecek.

Sağlık Burçları 2022 yılı sağlığınız için uğurlu bir yıl, sevgili Yay yerlileri. Sağlığınızı iyileştirmek için son zamanlarda gösterdiğiniz çabalar şimdi etkisini gösteriyor. Sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürecek ve ister rutin testler için olsun, ister periyodik diş temizliğiniz için olsun, doktor randevularını erteleme eğiliminde olacaksınız. Kendiniz için daha iyi ve verimli yeni yeme ve hareket alışkanlıklarını benimseyecek ve daha iyimser olacaksınız. Yıldızlar, planladığınız her şeyi sonuçlandırmada başarılı olmanız için size pozitif enerji getirir.

Yıldızların bir tavsiyesi var: Pankreasınız bu yıl tepki gösterebileceğinden, işlenmiş tatlılar ve tahıllar ile alkol konusunda dikkatli olun. Aksi takdirde, yıldızlar sağlık açısından rahatsız edici bir haber getirmez.

Mali hedefler ve varlıklar 2022’de nispeten sakin. Önemli, potansiyel olarak yaşamı değiştiren seçenekler olarak göründüklerinde, başka şeylere bağlı olmamalarından daha olasıdır. Ortaklıklar veya önemli hedeflere yönelik yeni taahhütler yoluyla para. Kariyer, onu destekleme biçiminiz, içine koymaya istekli olduğunuz çalışma, onunla birlikte gelen ayrıntıları, yükümlülükleri ve rutinleri ele alma biçiminizle ön plana çıkar.

Hedefleri kovalarken, getirebileceği finansal varlıklardan başka bir şey seçin ve farklı bir hedef seçin… kendini güçlendirme duygusu, güvenlik, memnuniyet. Bolluk ve refah her zaman zihinsel durumlar olarak başlar, ancak bu yıl onlara başka bir bağlılıkları da vardır.

2022 Yay Burcu Ay Ay Yorumlar

Ocak – Yay burcunda bu ay öngörülemeyen olaylar olabilir. Onlarla cesurca yüzleşin!

Şubat – Fikirlerinizi yazmak ve başarılması zor görünen yeni projelere başlamak için iyi bir an olabilir.

Mart – Bu ay boyunca kariyerinizde atmanız gereken sonraki adımlarla ilgili sorular olacak. Performansınızda sabit olun çünkü ay sonu size terfi veya maaş artışı getirecek.

Nisan – Daha esnek olun ve eşinizin duygularını anlamaya çalışın. Bu yıl daha fazla sevgi hissedeceksiniz.

Mayıs – Tasarruf etmeye ve dürtüsel satın almalardan uzak durmaya çalışın.

Haziran – Çevredeki gezegen pozisyonları moralinizi yükseltecek ve bu ay fiziksel ve zihinsel durumunuz çok iyi olacak.

Temmuz – Ay geçtikçe, bazı aktivitelerinizi azaltmanız daha iyi olur, aksi takdirde stres ve gerginlikten kaynaklanan sinirli bir durum ortaya çıkabilir.

Ağustos – Bu, ilişkilerinizi güçlendirmek, daha yakın ilişkiler ve evlilik mutluluğu ile sonuçlanmak için de iyi bir zamandır.

Eylül – Ayın ortası daha büyük bir finansal gider getirebilir ve hazır olmanız gerekir.

Ekim – Bu ay, dinlenmek için işten biraz izin alın.

Kasım – Yay burcu, sıkı bir şekilde para harcarsa, finansal olarak iyi bir dönemin tadını çıkaracaktır.

Aralık – Bol eğlence, mutluluk ve bolca gülümsemenin tadını çıkaracaksınız. İç huzurunuzu bulacaksınız ve etrafınıza bir özgürlük duygusu hakim olacak.

2022’de Kendinizi Olumlu Yönlerde Değiştirin

İletişim, hayatınızın çok önemli bir yönü olmaya devam ediyor. 2022, kelimeler, sohbetler ve mesajlarla şaşırtıcı ve tahmin edilemez olsa da size ilham vermeye devam ediyor. Kimden haber alabileceğiniz veya iletişime geçmek için kiminle iletişime geçebileceğiniz konusunda her şey mümkündür.

Açık fikirli olmaya ve beklenmedik bir şekilde karşılaştığınız değişimlerden ve toplantılardan öğrenmeye devam edin. Düşler, fanteziler ve içsel umutlarınıza bağlı olan her şey, sözlerinizi etkiledikleri, iletişiminize hem zevk hem de pus kattıkları dünyanızın alanında kalırlar. Gerçeklerinizi, özellikle yazılı olanları sürekli olarak iki kez kontrol edin.

Hayallerinizi korurken topraklanmış kalmayı öğrenin. Tatlı mesajlar ve belirsiz mesajlar, yıl ilerledikçe rol oynayacaktır. Sonuçlar Ortaklıklar, ortaklıklar, ortaklıklar. Yeni insanlar gelir ve bazıları gidebilir.

Yeni başlangıçlar tutuşur ve kapanışlar gerçekleşir. Aylar geçtikçe muazzam miktarda kozmik hareketin bir kez daha görüldüğü bu bölgedir. Olayların dramatik dönüşleri için….yeni olasılıklar için….yeni ilişkiler için tetikte olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status