Yay Burcu 2021 Gezegen Hareketleri

26 Nisan 2021’de Dolunay Yay burcunda. Ay ışığının Yay burcunda olduğu bu dönemde Yay burcunun yeni bir şey arayacağı bir dönem vardır. Bu dolunay öncesi ve sonrasındaki 10 günlük dönemde Yay burcu yeni bir hedef belirleme ve hayatın anlamı üzerine daha fazla düşünme ihtiyacı hissedebilir. Bu dönemde Yayların inancı, arkadaşlarına veya ailelerine olan güvenleri de güçlenir. Yay burcu iyimser bir yaklaşımı sürdürürse, kendini geliştirmeye veya kendini geliştirmeye adayabilecekleri gerçekten barışçıl bir dönem bekleyebilirler. Bu günlerde ayrıca diş ağrısına, omurga ağrısına dikkat etmelisiniz ve ayrıca daha fazla sebze ve meyve içeren daha basit bir diyet seçmelisiniz.

07 Ekim 2021’den 05 Kasım 2021’e kadar Venüs gezegeni Yay burcuna girer. Aile ya da arkadaşlarla ilişkileri derinleştirip geliştirebilen Yay burcunun aşk burcunu belirttiği bu günlerde derin duygular ve aşık olma dönemi geliyor. Bu dönemde Venüs gezegeninin size getirdiği sevgi ve anlayış armağanından yararlanın ve ailenizle daha çok zaman geçirin.

Hayatınızda şu anda arkadaşlarınıza ve eşinize öncelik vermelisiniz, hatta iş yerine, 2021 burçlarını vurgulamalısınız. Çevrenizdeki insanların daha az endişelenmesi ve sizin gibi iyimser bir ruh haline sahip olması için işleri kolaylaştırmaya çalışın. Olumlu auranız arkadaşlarınızın evlerine de nüfuz etmeli ve bu dönemde başkalarını olumlu yönde yönlendirebileceksiniz.

22 Kasım 2021’den 21 Aralık 2021’e kadar Güneş Yay burcunda. Mutlu ve sıcak Güneş, Yay burcuna girerek aşk, macera ve macera kararlılığı getirir. Şu anda uzun süredir düşündüğünüz, kanatlarınızı açacak bir sporu deneme şansınız var. Macerayı, özgürlüğü ve yeni şeyler öğrenmeyi seven Yay burçlarından biriyseniz, bu dönemi yeni ülkelere seyahat etmek için de kullanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla daha çok tanışın ve eşinizin, çocuklarınızın veya aile üyelerinizin sizinle dünyayı keşfetmesine izin verin, diyor 2021 burcunuz. Birlikte gülün, başkalarına gösterebileceğiniz hayatın maceralarının ve baharatlarının tadını çıkarın.

24 Kasım 2021’den 13 Aralık 2021’e kadar Merkür gezegeni Yay burcunun altında. Bu dönemi esas olarak geleceğinizle ilgili konuları iletmek ve ele almak için kullanacaksınız. Hayatınızda geçmişle mücadele ediyor ve başa çıkamıyorsanız, Merkür geçmişin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor.

Bu günlerde özellikle yeni bilgilere veya öğrenmeye meyilli olacaksınız. Bazı Yay burcuları için bu, 2021’de eğitim, yeniden eğitim kursları veya yabancı dil öğrenimi için en iyi zamandır. Yay burcu bazen gerçeklerine fazla bağlanır ve bu dönem size zihninizi yeni fikirlere açma fırsatı verir.

13 Aralık 2021’den 24 Ocak 2022’ye kadar, Mars Yay burcundan geçer. Eylemlerinize şimdi tutku ve kararlılık eşlik edecek. Mars ayrıca, Sagittariu burçlarını teşvik ederek, sınırlama olmaksızın samimiyeti ve özgürlüğü artırır.

Şu anda rahatlamak için yeterince zamanın olmalı. Bu günlerde, bir iş projesi veya evinizi iyileştirme olsun, yeni bir projeye başlamayı da düşüneceksiniz. Ama artık sevdiğiniz macerayı sevdiklerinizin kollarında ve evinizin atmosferinde yaşayacaksınız. Mars, samimi duyguları ve tutkuyu yoğunlaştırır. Bu yüzden hayat arkadaşınız veya arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status