Yay Burcu 2021 Aşk, İlişkiler, Aile ve Evlilik Yorumu

Ocak 2021’in başından itibaren, Yay burcu, Venüs gezegeninin Oğlak burcuna girmesinden etkilenecek. Bu hareket, Yay burcunun yaşamına, özellikle ilişki ve aile yaşamında uyum ve refah getiriyor. Bekar Yaylar için bu dönem biraz daha üzücü çünkü her Yay artık uzun ve anlamlı bir ilişkiye sahip olmayı arzulayacak. 11 Şubat 2021’de Venüs’ün Jüpiter ile kavuşması. Bu geçiş çok güçlü ve Yay burcunun yaşamında sevgiyi, parayı, mutluluğu ve uyumu temsil ediyor.

Yay burcuları savaşmak zorunda kalmayacak, ilişkilerini uyumlu hale getirmek için çok şey yapmaları gerekmeyecek. Pozitif karmaları da evinize enerji girmesine izin verecektir. Yay burcu güzel şeyleri de çekecek, bu yüzden başka birinin ilgisine dikkat etmeliler. Eşinizi rahatsız etmemek için şeyler yapın, böylece onların adına kıskançlık gerekmez. Partnerinizi faaliyetlerinize daha fazla dahil edin ve bu dönemde onlarla olabildiğince çok zaman geçirmeye çalışın.

5 Mart 2021’in başında Merkür, yönetici gezegeniniz olan Jüpiter ile kavuşuyor. Yaylar ilişkilerinde hafif bir gerilim hissedecekler, ancak Merkür onları da etkilediği için gerilimi kolayca iletebilecekler ve partnerinizle ilişkinizde önemli olan her şey hakkında konuşabileceksiniz. Şu an en büyük samimiyetinizin zamanı, partnerinizden sakladığınız bir şey varsa, şimdi onlara bunu anlatma zamanıdır.

Yay burcunun yaşamındaki ilişkiler açısından dengesiz dönem, güneşin Jüpiter gezegeni ile sekilde olduğu Nisan ayında gelecektir. Aynı zamanda Venüs, Boğa burcunun savaş burcundan geçerek Yay burcunun hayatına daha fazla gerilim ve rahatsızlık verir. Aile hayatındaki ilişkilerinizin en çok etkileneceği zaman Nisan ve Mayıs 2021‘dir. Eşinizden de gergin davranışlar bekleyebilirsiniz, diyor astroloji 2021 falı seviyorum, çünkü size olan güven de zayıflayacak. Ancak bu olumsuz dönem, Jüpiter’in 13 Mayıs 2021’de gerçekleşecek olan Balık burcuna girmesiyle daha da iyileşecektir.

Romantik Balık burcundaki Jüpiter, Yay burcunu daha fazla rahatlık, romantizm ve birbirine daha fazla anlayış getirir. Burcunuzdaki Jüpiter’in geçişinden kaynaklanan durumu sakinleştirme ve kaybolan uyumu ve refahı geri kazanma fırsatınız var. Önümüzdeki aylarda Yay burcu iş ve hobileri arasında dengeli bir zaman ayarlayarak aşklarına ve evliliklerine odaklanmalıdır. 2021 yaz aylarında Yay, ilişkinizi bozmak isteyen biri tarafından cazip gelebilir.

Adımlarınızı iyi düşünün ve birine zarar verme niyetiyle hareket etmeyin. Yay burcu eşlerinden böyle bir davranış bekledikleri için 2021’de arzularını kontrol etmeyi öğrenmelidir. İnsanlara tam olarak size davranılmasını istediğiniz gibi davranın. Gezegen hareketleri, aile tatiliniz sırasında ilişkinizde bazı tartışmalara veya engellere de neden olabilir. Bu nedenle, partnerinizle tanışmaya çalışın ve haklı olmayan gereksiz çatışmalar yaratmayın. Yay burcuna göre 2021 alfa ve omega, ilişkilerde anlayış, sabır ve yumuşak bir iletişim yolu olacaktır.

2021 yılı boyunca her Yay burcu sadece kendilerine zaman ayırmalı ve sevdikleri faaliyetlere zaman ayırmalıdır. 2021’de her ay akşamın erken saatlerinde, sadece size ait olacak ve güzel bir kitap, dinlendirici veya en sevdiğiniz film veya dizi, aşk falı Yay burcuyla eğleneceğiniz anlar ayıracaksınız. Bu zamanı kendiniz için gerçekten hak ediyorsunuz ve 2021’e kadar mahremiyet sizin için gerçekten önemli olacak. Diğer aile ilişkileri veya arkadaşlarla ilişkiler konusunda, 2021 yılı sizin için çok uyumlu olacak. Ailenizde kronik hastalıklardan muzdarip bazı aile üyelerine göz kulak olmalısınız ve onlara elinizden geldiğince yardım etmeye çalışmalısınız.

İyimserliğiniz ve pozitif enerjiniz veya pozitif karmik radyasyonunuz, çocuklarınız ve partneriniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. 2021’de evinizdeki duygusal yaşamınızı ve uyumunuzu olumlu yönde etkileme fırsatına sahipsiniz.

Çocuklar iyimser enerjinizin etkisiyle kendilerini daha iyi hissedecek ve hatta okul sorumluluklarını kolayca yönetecekler. Eşiniz veya partneriniz sizden muazzam bir destek hissedecek ve bu aynı zamanda işteki veya aşk hayatındaki performansı da artıracaktır. Pozitivizminizi diğer aile üyelerine verin, böylece etrafınızdaki hiç kimse üzüntü veya depresyon yaşamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status