Rüyada Yarasa Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada yarasa görmek, yalancı kişi anlamına gelir. Yalancı biriyle tanışacağınız ya da tanıdığınız birinin size yalan söyleyeceği anlamına gelir.

Yarasa gören kişi yalancı biriyle muhatap olacaktır. Birisi size yalan söyleyebilir yada yalan söyleyen birine şahit olabilirsiniz. Yalana dahil olma durumu olabilir. Rüya sahibinin vereceği yanlış kararlar kötü sonuçlarla karşılanmasına sebep olur ve sonuçta olumsuz durumlarla karşılaşır. Bu olumsuzluklar en çok kendisini etkiler.

Kişi bulunduğu pozisyona göre küçük bir sıkıntı yaşayacağına ya da daha büyük bir sorunla karşılaşıp insanlar tarafından eleştirileceğine işaret eder. Bu durumda güvenilir birinin korunmasına girebilir ve onu gelebilecek tepkilere karşı koruyabilir. Ancak yine de kişinin dikkat etmesi gerekir çünkü yaptığı hata insanların kolay kolay kabullenmeyeceği bir durum olabilir. Gerçek hayatta çok önemli bir mevkiye geleceğinize dalalettir.

Rüyada Uçan Yarasa Görmek

Sorunlu kişilerle arkadaş olmak anlamına gelir. Kişi kendisine uygun olmayan biriyle tanışabilir. Yasak olan ilişkiler yaşanabilir, üzülecek adımlar atılabilir. Yanlış kişiler yüzünden sıkılmak ve üzülmek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde aksilik olabilir ve kötü kişiler tarafından işleri engellenebilir. Genelde tehlikeli adımlar olarak da yorumlanır.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Kişi tehlikeli bir kişiyle yüz yüze gelir ve tehlikeli işlere bulaşır. Yarasayı eline alan kişi kötü işler için başkasını duruma dahil eder. Yarasayı uzaklaştıran kişi tüm kötülükleri kararlarıyla yok eder. Kişi suçluluk duygusu yüzünden sessiz kalabilir. Sürekli yalancı ve düzenbaz insanlarla muhattap kalmak zorunda kalıyor olabilir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşımaktadır ve etrafındaki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada yarasa görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status