Rüyada Yara Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada yara görmek, çalışarak elde edilecek mal olarak yorumlanır. Rüyada yara gören kişi çalışarak para biriktirdikten sonra biriktirdiği parayla çok işine yarayacak şeyler alabilir. Bu bir ev olabilir, bir araba olabilir yada bir eşya olabilir. Yeni eşyalar alınabilir, biriktirilen paralar bir şeylerde değerlendirilecektir. Kısacası yeni mallar alacaksınız.

Rüyada El Yarası Görmek

Gelir elde etmek olarak yorumlanır. Eğer sağ elinde yarası olduğunu gören biri varsa bu kişi bir erkekten gelir elde edecek demektir. Sol elinde yara olduğunu gören kişi bir kadından elde edecektir. Kişi gitmeyi planladığı bir yere nihayet gidecektir ve bu yerden gelir elde edecektir ve maddi olarak kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Yara İzi Görmek

Haram mal olarak da yorumlanır. Özellikle de rüyada kasıklarda görülen yara ihanet ve haram mal olarak yorumlanır. Sevdiğiniz birine ihanet edebilirsiniz. Ayrıca kasıklarda yara olduğunu gören kişi haram mal yiyebilir.

Hak edilmemiş bir parayı kabul edebilirsiniz, harcayabilirsiniz. Bir kaza sonucu vücudunda bir yerde yara açıldığını gören bir kişi, yanlış bir yolda ilerliyor olabilir ve hayatına çeki düzen katması gerekiyor olabilir.

Aynı zamanda yara, aldatılmanın ve yalanlarla kandırılmanın göstergesidir. Bu kişi, haksız kazanç elde etmiş ve farkında olmadan da olsa haram yemiş olabilir ve tövbe etmelidir.

Rüyada yara görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status