Rüyada Yaprak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada yaprak görmek, yeni bir elbiseye, sevinçli bir habere ve müjdeli bir duyum alınacağına işaret eder.

Bazen de üzüntülü bir haber alınacağına ya da sıkıntılı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir. İlim ve adalete, aşınızın artacağına delalet eder. Uzun bir süredir olması için çaba sarf ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğini gösterir. Kişi çok yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet bulacak ve evlenecektir.

Rüyada Yaprak Koparmak

Çoğu zaman bir muradınızın çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Bol kazanç, nimet ve erdemli bir hayat sürmek anlamlarına gelebilir. Hiç beklemediğiniz talihsiz bir olay yaşayabileceğinizin ya da bir hastalık geçirebileceğinizin habercisidir. Kurumuş ise hayallerinizi gerçekleştirmenizin önünde engeller oluşacağını, kendinizin ya da yakınınızdan birisinin hasta olacağını gösterirken aynı zamanda da ömür kısalığına işaret eder.

Rüyada Yapraklı Takvim Görmek

Görüldüğü duruma göre farklı yorumlar kazansa da genel olarak şans ve talihin sizin yanınızda olacağı bir dönemin içerisine gireceğiniz anlamına gelir. Hasta bir insan için kısa bir zaman içerisinde eski sağlığına kavuşacağının ve tüm sıkıntılarının geçeceğinin göstergesidir. Görüldüğü yere ve rengine göre farklı anlamlar kazanmaktadır.

Katıldığın bir davet veya toplantı gibi bir yerde hoş bir bayanla tanışacaksın. Bu bayan ilk zamanlar seni oldukça etkileyecek gibi duruyor, ancak onu tanıdıkça fikrin değişecek ve sana uygun biri olmadığını fark edeceksin. Kısa süreli de olsa bu ilişki seni çok mutlu edecek ve sana yeni şeyler katacak gibi duruyor.

Rüyada yaprak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status