Rüyada Yağmur Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada yağmur görmek, elinizi hangi işe atsanız çok büyük hayrını göreceğinize ve kazancınızın bereketinin artacağına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır . Beklentiler boşa gitmez ve istekler gerçek olur. İşsiz olan biri işe girerek ailesine yük olmaz. Rüyada yağmurlu hava görmek, zamanında yapılan birikimler ya da bir köşeye attığınız altın gibi yatırımların şimdi kar getirmesine yorumlanır. Gelecek kaygısı ile yapılan her yatırım size bol bereket getirir. Daha önceki birikimlerinizden şimdi fayda sağlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak aşırı yağmur yağdığını görmek, her türlü dert ve beladan uzak durmaya yorumlanır. Eğer sizi dolandırmak isteyen veya paranızda gözü olan kimseler varsa hiçbir zararları dokunmaz. Maddi kayıplar son anda önlenir ve kendi birikimlerinizi koruyabilirsiniz.

Rüyada Yağmurdan Islanmak

Nazar ve kem gözden korunmaya yorumlanır. Sizin sahip olduğunuz şeylerde göz olan kimseler sizden uzak dururlar. Başkasının gözü olan şeyler olabilir. Ancak sizi ve ailenizi kıskanan kimseler bir zararı dokunmaz. Rüyada yağmur altında ıslanmak, aynı zamanda sevenlerin kavuşmasına yorumlanır. Gönlünüzde kimse yoksa zengin biri ile velilik olabilir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Şansın talihin açık olmasına ve her türlü husumetten uzak durmaya yorumlanır. Evinizde borcu olan her kim varsa borcunu öder ve borçlar biter. Artık borçsuz ve daha rahat bir geçim olur. İşsiz iseniz işe girebilir, iş hayatında emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Yağmur ve Çamur Görmek

Kazandığınız para ile borca girmek anlamına gelir. Kredi çekebilir ve satın aldığınız bir mal mülk için uzun vadeli bir borç altına girebilirsiniz. Yatırım hayalleri olanlar kredi çekerek gerçekleştirebilirler. Girilen borç size külfet olmaz.

Rüyada Yağmur Suyunun Taşması

Evinizde nimetlerinizin artacağına ve eviniz için hayırlı harcamalar yapacağınıza yorumlanır. Evinize yeni eşyalar alabilir ve evinizi güzelleştirme imkanı bulabilirsiniz. Bekar olan biri çeyiz hazırlığına başlayabilir. Rüyada yağmur suyu toplamak, ailenizin mal mülk edinmesine ve sizin de onlara katkıda bulunmanıza yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status