Rüyada Üzüm Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada üzüm görmek, güzel ve huzurlu geçim olarak yorumlanır. Rüyasında üzüm gören kişi eşiyle iyi anlaşır ve bu dönemde güzel vakit geçirir. Eğer rüyayı gören bekarsa huzur bulacağı biri ile tanışabilir. Rüyada üzüm bağı gören kişi uzun bir dönem huzurlu bir hayat geçirecektir. Ailesi ile olan sorunlarınızı bu dönemde çözebilirsiniz. Ilımlı ve olumlu yaklaşılacak bir döneme girebilirsiniz. Bu durumu olumluya çevirmek sizin elinizde.

Rüyada Üzüm Yemek

Menfaatçi insan olarak yorumlanır. Kişi birine haksızlık yapacaktır. Yakınınızdaki birine fark etmeden haksızlık yapabilirsiniz. Bu dönemde biraz egoist davranacağınız bir dönem. Bu egoist tavırdan uzak durmalısınız. Ayrıca kişi sizi menfaati için yarı yolda bırakabilir.

Rüyada Üzüm İkram Etmek

Mal ve güzel nimetler anlamına gelir. Kişi bu dönemde bonkör olabilir. Çevresindeki kişilere yardım edebilir ve bunun için karşılık beklemez. Her yapılan yardım size katlanarak geri dönecektir. Bu dönemde bol bol yardımlaşma söz konusu olabilir. Ne kadar çok paylaşırsanız sahip olduklarınız o kadar çok artacaktır.

Siyah ve olgun üzüm, bolluk, bereket ve gelirinizin bol olacağı bir dönemin içine gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda çürümüş üzüm, maddi zarara uğrayabileceğinizin ya da canınızın sıkılacağının göstergesidir. Kişi yeni bir atılım içine girebilir.

Rüyada üzüm görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status