Rüyada Torba Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada torba görmek,  geleceği düşünerek yapmış olduğunuz her bir yatırımdan ileride kar sağlamak ve iyi ki yapmışım demeye yorumlanır. Eğer bazı birikimleriniz varsa bunları çoğaltabilirsiniz. Elinize geçen parayı biriktirerek güzel yatırımlar yapma şansınız olabilir. Bu rüya genellikle bereket olarak yorumlanır ve çalışma hayatında planlamadığı bir yerden kazanç elde edebilir. Ev harcamaları için tasarruf sağlayabilirsiniz ve yaptığınız işlerden güzel kazançlar sağlanabilir.

Rüyada Torba Taşımak

Yeni bir yerden gelir sağlamak anlamına gelir. Gelir kaynağınızda değişiklik olabilir. Belki iş değişikliği yaşayabilir veya ek gelir elde edebilirsiniz. Rüyada torba taşıyan kişi görmek, aynı zamanda sahip olduklarını sevdikleri ile paylaşmaya yorumlanır.

Rüyada Torba İçinde Altın Görmek

Şu günlerde yapılan masraflara dikkat etmek ve ev içerisinde tasarruf etmek demektir. Rüyada büyük torbada altın görmek, büyük bir kazanç anlamına gelir. Mal mülk satımından da elinize toplu para geçebilir veya miras gelebilir.

Rüyada Torbada Para Görmek

Gelecek ve aileniz için yatırım yapmak olarak yorumlanır. Çoluk çocuklarınız için yapacağınız yatırımlar ileride sizi rahat ettirir. Şu günlerde bir yatırım imkanı elinize geçebilir. Rüyada torbada para taşıyan insan görmek, iş değişikliği yapmak ve seyahat etmek demektir. İş sebebi ile başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir.

Rüyada Para Dolu Torba Görmek

Kendi kazancını değerlendirmek için yatırım yapmak isteyenler bu rüyayı görürse altın almaya karar verilebilir. Rüyada torbanın ağzını büzdüğünü görmek, eli sıkı bir insan ile tanışmak demektir. Hatta cimri olması sebebi ile sizi çileden çıkarabilir ve sizden kendi birikimlerini gizleyebilir.

Rüyada Yırtık Torba Görmek

Çevrenizde hem sizin çok güvendiğiniz hem de size iyi yanını gösteren birine yorumlanır. Ancak bu kişi aslında iki yüzlülük yapabilir ve sizin arkanızdan olur olmaz laflar ettiğini öğrenebilirsiniz. Sizinle ilgili bir takım dedikodular çıkmasına sebep olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status