Rüyada Timsah Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada timsah görmek, ummadığınız bir olayın olacağı anlamına gelir. Tahmin etmediği kişilerle karşılaşabilir.

Çevresindeki kişilerle ummadık bir olaya yaşayabilir. Ani bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Tahmin edilmeyen olaylarla karşılaşabilir ve şaşkına dönülebilir. Ani sürprizlere hazırlıklı olmak gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Timsah Yakalamak

Yeni bir insanla tanışmak olarak yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi bekarsa yeni bir kısmetle karşılaşabilir. Biri tarafından tanışabilirler yada tesadüfen bir tanışma gerçekleşebilir. İş ortamında yeni bir iş alanında biriyle tanışılabilir.

Rüyayı gören evliyse ailecek yeni birileriyle dost olunabilir. Yeni tanışılan kişi masum görünen ama biraz sinsi biri olabilir. Sakin görünüp ummadığınız anda sizi üzebilir.

Rüyada Timsah Kovalamak

Zalim, riyakar, inatçı bir düşman olarak yorumlanabilir. Timsaha yaklaştığını gören kişi sinsi bir düşmanla karşılaşabilir. Yakınında olan birinden ummadık bir düşmanlık görülebilir. Kendinin timsah olduğunu gören kişi başkasına bir kötülük yapabilir. Sevdiğiniz birini fark etmeden kırabilirsiniz, ağlatabilirsiniz. İstediği bir işten üzülerek vazgeçebilir.

Etrafındaki insanlara dikkat etmelidir. Bu kişi, giriştiği işte başarılı olurken haram yemekten de çekinmeyebilir. Fakat bu durum pek çok kişinin canının yanmasına neden olabilir. Maddi olarak kendini güçlü hissederken aynı zamanda kafasının karışacağı bir döneme girebilir.

Rüyada timsah görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status