Rüyada Termos Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada termos görmek, büyük bir sır olarak yorumlanır. Kişi büyük bir sır saklıyordur. Bu dönemde bu sır gündeme gelebilir.

Ortaya çıkmasa  da bu sırrı bilen kişiler gündeme gelecek diye huzursuz olabilir. Uzun zamandır saklanan bu sır bu günlerde hatırlanabilir. Büyük sırı bilmekten rahatsızlık duyabilir. Sessiz kalmak onu rahatsız edebilir.

Rüyada Termos Almak

Üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Ondan bir şeyler içen kişi üzüntülü bir dönemin içine girebilir. Aldığı bazı haberlerden canı sıkılabilir. Yakın arkadaşının derdini duyabilir ve bir şey yapamadığı için kendini kötü hissedebilir. Üzüntülü haberler kafanızı meşgul edebilir. Sizin enerjinizi düşürecek haberler dile getirilebilir.

Rüyada Termosa Su Doldurmak

Yeni bir mekana geçmek olarak yorumlanır. Taşıyan kişi ve arada dinlenip bir şeyler içen kişi yeni bir ortama girebilir. Bulunduğu işi bırakıp çok farklı bir sektörde işe başlayabilir. Uzun zamandır oturduğu semti bırakıp bambaşka bir semte taşınabilir. Farklı ortamlarda bulunma söz konusudur. Bir şeyler koyduğunu ve seyahate çıktığını gören bir kimse, uzun süreli bir yer değişikliği yapabilir.

Aynı zamanda bu kişi, tüm içindekileri saklamayı ve sır tutmayı iyi bilen bir kişidir. Kendini korumak amacı ile duygularını açığa vurmaktan kaçınabilir üzüntülerden korunmak için kendine bir zırh oluşturabilir.

Rüyada termos görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status