Rüyada Terminal Görmek

Rüyada terminal görmek,  bir anda duyacağınız şey karşısında ani kızgınlıklar ve öfkelenmek olarak yorumlanır. Eğer fevri tavırlar sergilerseniz, birileri ile aranızın bozulacağına ve can sıkıcı olaylara işaret eder. Karşılaşılacak bazı olaylar karşısında daha sinirli ve agresif davranılabilir ve sorunlar yaşanabilir, hatta pişmanlık da olabilir. Herhangi bir sorun karşısında sakin kalmanın önemli olduğu anlamına da gelir. Olaylar karşısında sükuneti korumalı, bağırmak, sinirlenmek yerine olayları daha zora sokmamak için sabırlı olmalısınız. Ani kızgınlıklar size zarar verebilir.

Rüyada terminal görmek, aynı zamanda bir süredir beklenen bir haberin yakında kulağınıza gelmesi anlamına gelir. Rüyada terminalde beklediğini görmek, bir zamandır beklediği haberi almak ve bu sayede bir şeyler için başlangıç yapmaktır. İş başvurusu yaparak bu başvurudan cevap bekleyen kişi son günlerde iş başvurusu cevabını alacaktır. Sınava giren ve eğitim hayatı devam eden kişiler sınav sonuçları açıklandığında beklenilen başarıyı yakalayabilirler ve merak ettiğini olayların sonucu kısa zamanda öğrenilir.

Rüyada terminalde kaybolmak, sabırlı olmak ve bazı şeyleri alttan almak anlamına gelir. Rüyada terminalde birini beklemek, zor günler atlatmak ve sabırlı olarak huzursuzluk çıkarmamak demektir. Yaptığınız işlerde ve sorumluluklarınızı yerine getirirken sabırlı olursanız, bu sayede işlerinizde çok güzel ve mutlu edici sonuçlar alacaksınız anlamına gelir. Bu rüya aslında sabırlı ve sakin olmanın gerekliliğine işaret eder. Ancak bazı yorumcular rüyada görülen terminali ayrılık olarak da yorumlar.

Rüyada uçak terminali görmek, sevdiklerinden ayrı kalmak olarak yorumlanır. Bir süre yaşadığınız yerden uzak kalınabilir. Uzun süreli ve zorunlu bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir.  Bazı rüya tabircilerine göre de bu rüya yeni başlangıçların habercisidir. Aşk hayatında başka bir şehirden biri ile ilişki olabilir. Bunun yanı sıra yeni bir işe başlangıcın, yeni bir okul kazanmanın veya evlenerek mutlu bir yuva kurmanın göstergesidir. Rüyada otobüs terminali görmek, ayrılık demektir. Rüya sahibi işinden ayrılabilir veya büyük bir kararsızlık yüzünden işlerini geciktirebilir. Rüyasında terminalden otobüse binerek başka bir yere gittiğini gören kişi, hayatında çok önemli, ciddi ve radikal değişiklikler yapar. Aynı zamanda hayatında yeni bir sayfa açarak hedefleri yönünde ilerler. Genellikle geçmişinde birileri sizi üzdüyse onları geride bırakmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status